Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Volt-e valaki az elmúlt...

Volt-e valaki az elmúlt években a Camp Leaders-el Amerikában? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék 2018 nyarán kimenni mosodai/takarítói munkára egy táborba. Főként olyan emberek válaszát várom akik ebben a munkakörben dolgoztak. Milyen volt? Mennyit kellett dolgozni? Mennyi volt a szabadidő?

De olyan emberek válaszát is szívesen fogadom akik más munkakörben dolgozták! Köszönöm előre is válaszaitokat! :)



2017. dec. 25. 00:17
 1/5 anonim válasza:

szia! bocsi, nem egészen válaszolok a kérdésedre, de gondoltam írok, mert én is most szeretnék először menni! :) te egyedül mennél? én kicsit ettől tartok, hogy nem lesz kivel utazni utána (illetve a szabadnapokon is lehet amúgy), de emiatt semmiképp nem akarnám kihagyni ezt a lehetőséget.. te nem félsz ettől?


egyébként ha itt rákeresel hogy camp leaders, egészen sokat írtak már róla! pl.:


https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__eszak-amerika__894793..


üdv,

21/L

2017. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mosodás voltam, írjatok nyugodtan :D
2017. dec. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én idén voltam kint, takarítottam. Igazából szerintem ahányan válaszolunk, annyi különböző véleményt fogsz kapni, mert minden kérdésedre a válasz teljesen táborfüggő. Az én táboromban a munka egész laza volt. Mielőtt kimentem felkészültem a legrosszabbra, de teljesen más volt. Én egy másik csajszival dolgoztam együtt, mi voltunk ketten a housekeeping. Tehát nem volt túl nagy a tábor, de tökéletes volt így. Napi 8 óránál nem dolgoztunk többet soha, sokszor inkább 6-7 óra volt, tehát nekünk a szabadidőnk is több volt, mint pl. a konyhásoknak. Heti 1 szabadnapunk volt. Minden délelőtt kb ugyanaz volt a feladatunk, a központi épületet kellett felsöpörni, szemetet kivinni stb., utána a mosdók, wc-k, zuhanyokat kellett ellenőrizni és kitakarítani minden nap. Délutánonként általában az étkezőt söpörtük fel, vagy épp valamelyik épületben kellett az ágyneműt kimosni és lecserélni, felsöpörni, felmosni és ehhez hasonló feladataink voltak. Az első és az utolsó 2 hét volt ami nagyon kimerítő volt, amikor még, illetve már nem voltak ott a gyerekek. Gondolhatod, hogy kb 9 hónap után mennyire voltak koszosok a kabinok ahova érkeztek, úgyhogy azokat elég fárasztó volt az elején kitakarítani. :)

A munkáról most kb. ennyi jutott eszembe hirtelen, de ha bármi kérdésed lenne még, akkor nyugodtan írj. De ez tényleg változó minden embernél, nálad is attól függ majd, hogy melyik táborhoz kerülsz ha kimész. Én mindenképpen azt tanácsolnám, hogy ne hagyd ki. Nekem életem legjobb nyara volt, egy perc nem volt egész nyár alatt amikor azt gondoltam volna, hogy kár volt kijönnöm. Egyedül azt sajnálom, hogy a tanulmányaim utolsó nyarára hagytam, így már nem tudok visszamenni a táboromba. Ha visszamehetnék az időbe, akkor már elsőévesként kimennék. :)

Remélem segítettem egy kicsit és tényleg azt tanácsolom, hogy ha megteheted, akkor ne hagyd ki!! :)

2017. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Baalaa válasza:
Én is idén nyáron tervezek kimenni, de elképesztően félek, hogy mi vár odakint. :(
2017. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akik kint voltak, azoktól kérdezném, hogy hány hetet kellett dolgoznotok? Van egy nagyon fontos esemény, amire már másfél éve meghívtak, és valószínűleg fedésbe kerülne a kettő...
2018. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!