Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Camp Leaders skype interjún...

Camp Leaders skype interjún leírnátok, hogy miket kérdeztek?

Figyelt kérdés

Gondolom olyanok vannak benne hogy miért szeretnék jelentkezni stb., de érdekelne, hogy milyen kérdések lehetnek még benne, nem akarom, hogy meglepetés érjen.

Előre is köszönöm!


2018. jan. 28. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit tanulsz, miért azt tanulod, mivel szeretnél foglalkozni a jövőben, van-e valami hobbid, milyen munkatapasztalataid vannak, miért szeretnél az USA-ban dolgozni, utaztál-e már korábban egyedül...stb :)

Valamint tőlem azt is megkérdezték, hogy mikor tudnék legkorábban menni.

Sok sikert! :)

2018. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm :)

kb. mennyi mondatot mondtál egy kérdéshez? úgy értem, hogy sokat rizsáztál vagy csak tömören elmondtad és kész?


és a jövőben írhatok neked üzenetet ezzel kapcsolatban?:D

lenne pár kérdésem a táborral kapcsolatban :)

2018. jan. 29. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem rizsáztam sokat, mert amúgy sem szoktam :D Az egész interjú kb 25 perces volt, én azért egy kicsit többet beszéltem, mint a táborigazgató. A lényeg, hogy eleget mondj ahhoz, hogy egy valós képet kapjanak rólad.

Persze, írj nyugodtan :) Én másodszorra megyek idén nyáron

2018. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
25 perc? soknak hangzik ahhoz kepest, hogy csak ez a par kerdes volt, tudnal meg irni par kerdest ami kerdesen belul volt?:D bocsi, de nagyon izgulok, nagyon szeretnem, hogy sikeruljon
2018. jan. 30. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!