Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mármint olyanokra lennék kiváncsi akiknek már voltak velük valami féle kapcsolatba,föleg ha kimentek dolgozni amerikába. [link]

2018. febr. 7. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Uramisten. Mar megint? Illegalis munkat kinalnak.
2018. febr. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
Mar a sokadik ilyen kerdes velük kapcsolatban!
2018. febr. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

,,Azt, hogy önnek milyen vízum a legmegfelelőbb, személyesen fogjuk átbeszélni, és ezek után kezdjük az önnek legmegfelelőbbet intézni."


Már itt bukó az egész. Hogy-hogy milyen vízum a legmegfelelőbb? :D Meg ez nem EU, hogy kimegy az ember és felvesznek. Nem kevés pénzbe kerül a cégnek az, hogyha külföldit (az ő szemszögükből, jelen esetben magyart) akar foglalkoztatni. Takarító meg takarítónő soha nem fog annyi pénzt kitermelni, amennyibe kerülne legálisan elintézni a munkavállalóit.

De szerintem ez megint a régi módszer, hogy itt próbálják az ilyen kamu, lehúzós cégek reklámozni magukat.

2018. febr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer a zöldkártya lottóra regeltem fel egy kamu oldalon és fel is hívtak az USA-ból. Persze kiderült, hogy kamu, érződött a fickó hangján is, hogy egyrészt unja, hogy nem adom meg a bankkártya számomat, másrészt zavarodottan ideges volt.


Érdemes vigyázni az ilyen oldalakkal, inkább népszerű oldalon keresgélj, amit többen ismernek, illetve van neki valamilyen közismertsége, komolyabb anyagi háttere.

2018. febr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!