Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen az élet Amerikába?

Milyen az élet Amerikába?

Figyelt kérdés
Csak Szimplán , hosszan , akármelyik része , milyen ott élni? Nem vakáció,hanem letelepedés

2018. febr. 12. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel jó konkrétat kérdeztél. Hogy érzékeltessem, kérdezek egy ugyanilyent: Milyen az élet Európában?


(Igen, értem, hogy az USÁra gondoltál, arra válaszul kérdeztem azt, amit.)


Ha konkrét kérdéseid is vannak, ne habozz!

2018. febr. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem jobb, mint itthon. Ott működik igazán a felszínesség, kifelé mindenki csodálatosan él, közben meg alig marad kajára pénzük, miután a nagy ház, kocsi részleteit befizették. Nem utaznak, mert fizetett szabadság nincs, max. 1-2 hét. Hétvégente grillpartinak álcázott ivászatokban eresztik ki a gőzt. Az emberek többsége igazi adósrabszolga, nagyon nagyot kell virítani ahhoz, hogy ez fölé tudj emelkedni. Ennek megfelelően szűklátókörűek és infantilisak. Van néhány értelmes, de túl kevés ahhoz, hogy jó legyen a dolog. Én menekültem onnan.
2018. febr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Mind attol fugg, hol elsz (Elegans elovaros vagy nagyvarosi slum) es milyen a jovedelmed. Ha van jol fizeto munkahelyed

nagyon jol meg tudsz lenni. Nem tudom, elozo valaszolo milyen kornyeken elt hogy annyira megutalta, de gondolom, nem sikerult neki amerikai elet, ezert hibaztatja az orszagot. Nekem nagyon jol sikerult.

2018. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt sem konnyu de meg mindig konnyebb mint Magyarorszagon. Az egeszsegugy az nagyon draga es az auto fenntartasa is draga, legalabbis kezdo vezetoknek sok a biztositas.

A lakas draga, a fizetes meg nem olyan sok. Az alberlet siman elviszi a fizetes felet, kivetel ha nagyon jo allasa van az embernek es szereny helyen el de altalaban akinek sok penze van annak az igenyei is nagyobbak es nem a legolcsobb alberletet valasztja.

2018. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ,tudom ,hogy Amerika nagy, de azért kérdem igy , hogy azok is válaszoljanak , akik nem csak a kérdett régioban élnek , hanem bárhol az USAban , ugyanis minden részére kiváncsi vagyok . És aki eddig irt annak köszönöm
2018. febr. 13. 00:09
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

*Amerikában


Ha ennyi nem megy, akkor a letelepedési feltételeknek még úgy sem fogsz tudni eleget tenni.

2018. febr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Hotelben dolgozom, 4-en élünk egy apartmanba, elég drága de jó. Több a pénz mint otthon, de én nem a pénzért jöttem ki, hanem itt élni, persze mellette dolgozok. A hotel munka nem olyan nehéz, nekem tetszik, elég jól fizet, poén az egész nap, jól elvagyunk.
2018. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!