Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Vizum milyen hamar jönn meg?...

Vizum milyen hamar jönn meg? Lehet hogy nyáron amerikában fogok nyaralni.

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 16:05
 1/9 A kérdező kommentje:
A hibaért elnezést kérek.
2018. febr. 13. 16:08
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Magyaroknak nincsen szüksége amerikába túristaként vízumra.
2018. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 D. Brasco ***** válasza:
57%
Szerintem te biztosan nem fogsz amerikában nyaralni,tekintve hogy még csak azt sem tudod mi kell ahhoz hogy egyaltalan oda menj....
2018. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Francnak neked vízum ahhoz? ESTA-val kint lehetsz 90 napig, kb 10 perc után megjön a válasz miután kitöltötted az űrlapot.
2018. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azert van egy ket kivetel amikpr magyaroknak is kel vizum turistaskodni, nekem is kellett, par nap
2018. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5: Csak akkor kellhet, ha 90 napnál tovább tartózkodsz, vagy pedig volt már visszautasított ESTA- vagy vízumkérelmed.
2018. febr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. tevedes, nekem pl azert kellett mert jartam Iranban.
2018. febr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: Oké, ez egy alkalmi rendkívüli helyzet volt. De alapesetben nem kell, pláne, ha még egyáltalán nem járt külföldön az illető.
2018. febr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Esta, és elektronikusan fizeted bankkártyával, 90 napig tartózkodhatsz utána. Vízum akkor kell, ha tovább akarnál maradni, vagy ha nem kaphatod meg az estat, mert jártál bizonyos országokban 2011 után (Irak, Irán, Szíria, vagy Szudán). Egyébként Amerika alatt gondolom az USára gondolsz,mivel Amerika nem egy országból áll. Minden Usa állampolgár amerikai, de nem minden amerikai Usa állampolgár. Útlevélre ügyelni kell, 3 hónapnál később járjon le, mivel a max 90 napos kint tartózkodás alatt nem járhat le.


[link]

2018. febr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!