Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha itthon egyéni vállakozó...

Ha itthon egyéni vállakozó informatikus vagyok, akkor hogyan tudom ugyanezt Kanadában folytatni?

Figyelt kérdés
Távmunkás vagyok. Sose találkoztam egy munkaadómmal se. Most egy magyar faluban élek, amit akár lecserélnék egy kanadaira. Ez megoldható valahogyan? Vagy ott először kell valamilyen állást találnom egy városban, és utána mehetek csak vidékre fejlesztőnek.

2018. febr. 18. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, először kell egy munkáltatót találni, akinek a segítségével kijöhetsz. De ha kanadai munkáltató nélkül is megvannak a pontjaid a bevándorláshoz, akkor végig kell járnod a bevándorlási eljárást. Ezzel már Permanent Resident státuszt kapsz, és így már itt is dolgozhatsz vállalkozóként. A vállalkozás létrehozása kb. 100 dollár és nevetségesen egyszerű. Ha cég hoz ki munkavállalóival, akkor addig csak nekik dolgozhatsz, amíg meg nem kaptad a státuszt. Ez nekünk közel 1.5 év volt. Utána dolgozhatsz önállóan.
2018. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!