Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába költözni?

Amerikába költözni?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozunk hogy talán pár év múlva ki költözhetnénk én és anyum, de ez nem biztos... Körülbelül milyen árban lehetnek ott a kisebb lakások? Magyarországról lehet valahogy Amerikai középiskolába jelentkezni?( Mivel én most 7.-es vagyok és jövőre felvételizek) Valaki tudna mondani élményeket hogy milyen volt úgy kimenni hogy nem is volt ismerősük Amerikában? Állást milyen könnyen lehet kapni diploma nélkül mivel anyumnak nincs és ugye "bevándorlónak" számítanánk és ott is sok a munkanélküli? És olyan 14-20 millió körül elég lenne vagy még nem? ( Kicsit sem biztos hogy kiköltöznénk csak gondolkozunk rajta, hisz rengeteg papírmunkával is jár.) Valaki tudna ajánlani valami jó helyet mint mondjuk New York?

2018. máj. 15. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Az USA-ban nagyon szigorúak a bevándorlási feltételek, nincs olyan, hogy fogod magad és kiköltözöl. Nem a munkahellyel van a gond hanem azzal, hogy eleve ki sem juttok.


Amerikai középiskolába Magyarországról nem lehet jelentkezni. Az egyetemeken vannak csereprogramok, de abba anyukád nem tartozik bele.


A letöbb ami tehettek, hogy anyukád jelentkezik a vízumlottóra novemberben.

2018. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
33%

Egy újabb álmodozó tizenéves.....


Kicsit sem biztos hogy kiköltöznénk csak gondolkozunk rajta, hisz rengeteg papírmunkával is jár.


Ez a mondatod úgy helyes,hogy:biztos hogy nem fogunk kiköltözni,csak gondolkodunk rajta,és közben a kezünk belelóg a bilibe!

2018. máj. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Mire te felnőtt leszel, addigra már -talán- vízumot sem kap majd magyar állampolgár...


Amúgy te vagy az anyukád férjhez mehet egy amerikaihoz, azután már -szinte- sinen van a dolog.

2018. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%

3-as, nem éppen... most már a házasságot is jól körbevizsgálják, "csak úgy" nem házasodhat sneki, pont a felesleges áp. miatt.


Kérdező: gondolkozzatok csak, kijutni nem fogotk.

2018. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap óta már rengeteget olvastam róla és már rájöttem hogy nem nagyon sikerülne a letelepedés, de azért nem kell mindjárt letámadni. :)
2018. máj. 16. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyik országba?
2018. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!