Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában is történik interjú...

Amerikában is történik interjú menyasszonyi vízum esetén?

Figyelt kérdés

Üdv:) Kérdésem az lenne hogy,hogyan működik egy mennyaszonyi vízum interjú? Csak itt Budapesten kell,vagy majd Amerikában is? Ha igen,fordítót kerhetek??? Kint éltem Amerikában rám talált a szerelem. Haza jöttem(muszáj volt..)Márciusban.

Egy másik kérdésem,hogy az én angolom nem a tökéltesen. Párommal természetesen megértetem magam. Én is értem őt. Az alap angollal tudok beszélni vele és másokkal is. Ez nem probléma. Csak gondolom hogy ha Amerikába lenne interjúm ott nem lenne elég :( És lehet azt hinnék hogy érdekházasság..

Valali,valamilyen tapasztalat???


2018. jún. 1. 21:43
 1/1 anonim válasza:
szia keresztkérédseket fognak feltenni kölön-külön és ha nem eggyezik akkor gond lesz
2019. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!