Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Floridában vagy Coloradoban...

Floridában vagy Coloradoban élnétek szívesebben?

Figyelt kérdés
FL: Miami CO: Denver, Colorado Springs

2018. szept. 1. 12:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És az okát is írjátok le, ha lehet! ;)
2018. szept. 1. 13:00
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Florida - a tenger.
2018. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Miamit választanám, de csak ha lenne pénzem, mert egész évben jó az idő (ha nem nézzük a hurrikánokat, de hát ha van pénz, akkor biztonságba tudok vonulni, ill. újra tudom építeni a házam:D), illetve mégis csak egy, nagy, nyüzsgő, fiatalos város, amit imádnék.

Colorado is szép, de túl unalmas lenne hosszútávon, Denver túl komornak tűnik számomra, Colorado Springs túl kicsi...

Ha nyugira vágyok, esetleg elmennék a hegyek közé nyaralni, de amúgy Miamiban élnék szívesebben. :D

2018. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
2018. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Talan Florida de a meleget nem nagyon birnam szerintem es a sok mexikoit se csipem.

Itt is sok a mexikoi es idegesito hogy minden nap hallom oket spanyolul. Nem tetszik a spanyol nyelv amugy sem.

2018. szept. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Colorado, én nem nagyon bírnám a floridai időjárást, sem a forró meleget, sem a hosszú esős időszakot, az is meleg, de még a páratartalomtól is megfulladsz. Colorado viszont szerintem gyönyörű <3. Ha melegebb államba akarnék költözni, biztos valami sivatagosabbat választanék. (Ettől függetlenül egyszer tuti elmegyek Floridába nyaralni... de csak nyaralni :D)
2018. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 LillaZorka válasza:
67%
Én Denverbe élnék legszívesebben. Nem lenne egész évben meleg, én nembírnám ha nem lenne négyévszak, el sem tudom képzelni, milyen 20-25 fokban karácsonyozni. Most hogy néztem képeket róla, szinte beleszerettem:)
2018. szept. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te mit választanál és miért?
2018. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Arizona, Nevada, Texas, Wyoming, Montana. Így sorban.
2018. szept. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#8: Biztosan nem tudom, mert Florida jó lenne, csak nem tudom, hogy bírnám-e a meleg karácsonyokat, és a magas páratartalmat. Viszont a környezet annyira tetszik... A növények, kertváros, stb.
2018. szept. 16. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!