Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Aki már megkapta az állampolgá...

Aki már megkapta az állampolgárságot, ti voltatok már esküdtek?

Figyelt kérdés
Milyen volt?
2018. szept. 15. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Pontosan olyan.

2018. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első, a kérdés nem az állampolgársági esküre vonatkozik, hanem [link] erre. Én kanadai állampolgár vagyok de még nem hívtak.
2018. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En megkaptam a behivot, de tenylegesen a birosagra nem mentem el. Egy hetig minden reggel be kellett jelentkeznem online, hogy aznap behivnak e vagy sem, de egyik nap sem hivtak be. Amolyan "on-call" statuszban voltam. Mivel nem hivtak be egyik nap sem, igy megusztam.


A parom kevesbe volt szerencses. Neki be kellett menni. Egy egesz nap bent volt, de a targyalo teremig o sem jutott el. Marha uncsi volt, meselte, mert egyik terembol masikba terelek oket, egy csomo papirt el kellett olvasni, alairni, stb. Aztan a nap vegen azt mondtak, oke hazamehet, teljesitette a kotelezettseget.


Most egy evig megint nem hivhatnak be minket. Mondjuk engem erdekelt volna, kivancsi vagyok az ilyesmire, de a fonokom abszolut terrorban volt, mert ha behivnak, akkor o akar hetekig, honapokig is nelkulem kellett volna legyen, mert ha olyan ugyet fogsz ki, mint egy OJ Simpson, az o ugyet 134 napig targyaltak, az marha kellemetlen. (nalunk peldaul 1 ora a birosag reggeli csucsban, delutan pedig masfel. Minimalis penzt elvileg adnak, de ha olyan a munkahelyed, ahol nem igazan lehet hianyozni, akkor besz0ptad :(

2018. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsanat,az elobb rosszul ertettem a kerdest.

Eskudt meg nem voltm, bar mar haromszor megkaptam a felszolitast, egy hetig minden nap be kellett telefonalni de nem kellett bemennem.

Most egy par evig nem fognak behivni. Az a telefonos ugyelet ugy szamit, hogy a kotelessegemet megtettem.

2018. szept. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Most egy par evig nem fognak behivni."


ne fogadj ra... ha tenylegesen bent ultel az eskudtszeki padban, akkor van par eved (2-3), de ha csak telefonon/online teljesitetted a jury szolgalatot (vagyis on-call statuszban voltal), akkor szabaly szerint 12 honapig nem hivhatnak be ujra, de utana minden tovabbi nelkul :(

2018. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En kaptam meghivot, de jeleztem, hogy a fiam 10 hetes es szoptatom, igy elvileg 3-4 evig nem nyaggatnak :)
2018. szept. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!