Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Magyar allampolgaroknak...

Ladislaus433 kérdése:

Magyar allampolgaroknak szukseges vizum amennyiben az USA-ba szeretnek utazni 2hetre?

Figyelt kérdés
utlevele kotelezo?vagy eleg a szemelyi?

2018. szept. 28. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esta van, nem kell vízum. Útlevél igen.
2018. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
koszonom
2018. szept. 28. 15:29
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szia, mi nem csináltattunk vízumot és bejutottunk :)
2018. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

“Bejutottunk” 😂

Nem is értem, az utolsó mit ért “kijutás” alatt, bőröndökben lapultatok, vagy mi?:D


Esta-t kell csináltatni, 14dollár, online kitöltöd, utalod a pénzt és pár napon belül elemailezik neked. (Vigyázz a kamu esta oldalakkal) útlevél közelező, célszerű még az esta kitöltése előtt, ugyanis rátér az útlevélszámodra is.


Egyébként vízumra abszolút semmi szükségezek, viszont ezek nélkül nem fogsz “bejutni”. Màr a reptéren kérik.

2018. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ESTA a megoldás legtöbb esetben, nekem kellett vízum, mert jártam előtte Irakban meg Iránban, ebben az esetben nem igényelhető.
2018. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nagysagrendileg mennyi ido egy ilyen ESTA doc elbiralasa?? sajnos lejart az utlevelem azt is kell csinaltatnom...
2018. szept. 30. 20:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4nap alatt megküldtèk. Az útlevéllel kezd!! Hála Istennek, nekem az is hasonló időn belül készült el:)
2018. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az utlevelert fizettel? vagy azt is gyorsitott eljarasban intezted?
2018. okt. 3. 08:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem volt gyorsított, nagyon meg voltam lepődve, hogy ilyen hamar meglett! Nem emlékszem már mennyi az útlevél ára, valamit szerintem kellett fizetni, de a gyorsított horribilis összeg volt, komolyan több tí ezer
2018. okt. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!