Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi pénzzel érdemes 1...

Mennyi pénzzel érdemes 1 hónapra Mexikóba menni?

Figyelt kérdés

Nyilván minél többel. Nyilván többel, mint amennyit alapból vinnél. Tudom. De mégis mennyi a legminimumabb, aminek elégnek kell lennie, ha nincsenek váratlan kiadások, és nagy igényeim? A repjegyen és a szálláson kívül. 1 hét Mexikóváros, és 3 hét Zipolite (kicsi, csendes, olcsó hely az óceánparton Oaxaca tartományban) a terv, egy személyre. Tényleg nincsenek nagy igényeim, nem szeretnék wellnessezni, sem drága helyeken vacsorázni, alkoholt se nagyon iszom, és drogozni sem terveztem. Ami esetleg megdobhatja a költségeket, az a Sonora és a Chihuahua sivatag.

Én 200 ezerre gondoltam, elvégre itthon, Budapesten sem költök el ennyit egy hónap alatt, ráadásul Mexikó olcsóbb.



2018. szept. 30. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én 200 ezerrel nem mernék elindulni. Inkább legyen több pénz és ne kelljen, mint fordítva.
2018. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz drága éttermekben enni és ez a 200ezer csak a költőpénz, akkor elég. A férjem mexikói, őt kérdeztem meg. Ha átmész Chihuahuába és Sonorába, akkor a repülőjegy, ami még dobhat a költségen, de a helyi fapados társaságok (Interjet, Volaris, Vivaaerobus) nem drágák.
2018. okt. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!