Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen vízum szükséges ahhoz,...

Milyen vízum szükséges ahhoz, hogy egy hetet az Egyesült Államokban töltsek?

Figyelt kérdés

Egyáltalán kell ehhez vízum? Azt tudom, hogy az EU-ban a turistáskodáshoz csak útlevél és személyi szükséges, semmi vízum.


Karácsonyt szeretném kint tölteni ismerősnél, ha kell vízumot kérvényeznem, meg tudom addig csinálni?



2018. okt. 1. 10:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Tárgytalan, találtam választ, miszerint Esta kell, vízum nem.
2018. okt. 1. 10:24
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, az kell csak. Viszont annak is lehetnek buktatói, a az országba való bejutás nem garantált. Például már megérkezel egy helyi reptérre, és a bevándorlási tiszt gyanúsnak ítél meg a beszélgetés alapján, és extrém esetben akár vissza is fordíthat. Szóval nem árt, ha hivatalosan is tudsz az ismerősödre (nem illegálisan van kint) vagy van szállásfoglalásod, és megfelelő mennyiségű pénzed az ott eltöltendő idő finanszírozására.
2018. okt. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
* ismerősödre hivatkozni
2018. okt. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:

Igen esta kell.

A .gov kiterjesztesü oldalon igenyeld az a hivatalos....14dollar lesz az ára!

Kiegeszites:"az EU-ban a turistáskodáshoz csak útlevél és személyi szükséges, semmi vízum."


Ez nem igaz,így helyes :az EU-ban a turistáskodáshoz csak útlevél vagy személyi szükséges

2018. okt. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) az ismerősöm amerikai (semmi köze a magyarokhoz, ott született és ott is él), nála szállok meg majd. Szóval hivatalosan nem tudom, hogy hivatkozhatnék rá.
2018. okt. 1. 18:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugy hivatkozhatsz, hogy megadod a nevet es a telefonszamat a belepeskor, vagy megjobb, ha o ir egy emailt neked, amit te kinyomtatsz es lobogtatod a belepeskor, miszerint o John Smith, itt es itt lakik, es teged, Gipsz Jakabot vendegul lat december 15 es 25 kozott, tovabbi informaciokert hivjak a 555-5555 telefonszamon, alairas John Smith. Bevandorlasi tiszt elolvassa, es nem fog kekeckedni.
2018. okt. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Király, köszi! :)
2018. okt. 2. 07:07
 8/9 A kérdező kommentje:
Ismét én. Olyankor mi van, ha az Esta oldalán bárhogy szkennelem az útlevelem, nem fogadja el? És én ezért nem tudok továbblépni.
2018. nov. 5. 20:08
 9/9 A kérdező kommentje:
SOS! :) Az ESTA az valójában az oldalról kinyomtatott Authorization Approved lap? Tehát ezen kívül semmi más nem kapcsolódik hozzá?
2018. dec. 21. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!