Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mikortól lehet jelentkezni a...

Mikortól lehet jelentkezni a zöldkártya lottóra?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem kérdezni hogy mikortól lehet jelentkezni a lottóra.? És még van egy olyan dolog hogy én kettős allampolgar vagyok: román és magyar is. Hogy lehet majd jelentkezni romaniaban bagy magyarorszagra szolo adatokkal?

2018. okt. 8. 09:03
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
90%
A hivatalos amerikai oldalon minden le van írva!Ha nem érted ami ott áll,akkor teljesen felesleges is jelentkezned!
2018. okt. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van igazság abban, amit az első írt.

Kérdező! Gondolj bele. Ha még ezt sem tudod magadtól kikeresni és értelmezni, akkor hogyan lehetnél hasznos tagja az amerikai társadalomnak? Ezen érdemes lenne elgondolkodnod.

És végül egy hasznos tanács: számos csaló oldal van, amik csak lehúznak zöldkártya-lottó címszóval. A valódi, egyetlen weboldalt onnan ismered meg, hogy .gov a cím végződése. Minden más átverés.

2018. okt. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ra tudok keresni csak gondoltam valaki volt ebbe a szituacioban es tud mondanu valami okosat! Csomo keresgeles nelkul! De köszönöm a valaszokat!
2018. okt. 8. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Mar lehet november 6-ig.

[link]

2018. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2018. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"hogy én kettős allampolgar vagyok: román és magyar is"

Az jó mert beadhatod kétszer (csak egy országból nem adhatod be kétszer de két országból külön jelentkezhetsz duplán). Jelentkezhetsz a román és a magyar állampolgárok sorsolására is (egyszer mint román és egyszer mint magyar állampolgár). Dupla esély (1-2% nyerési esély helyett lesz 2-4% esélyed).

2018. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!