Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Nagy hülyeség lenne hajóval...

Nagy hülyeség lenne hajóval elutazni Amerikába?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a repülestől, de egyszer el szeretnék menni Amerikába, viszont a repülőutat tuti nem bírnám ki.

Néztem, hogy el lehet menni busszal/vonattal Barcelonáig, és onnan pedig indul hajó New Yorkba, ami azt hiszem 1-1,5 hét alatt van ott.

Nagy hülyeség lenne hajóval menni Amerikába? Leszámítva persze, hogy az összes szabadságom elmenne vele.


2018. nov. 11. 08:42
1 2
 1/14 Kései Sirató ***** válasza:
65%

Nem jó a kategória. Utazásnál írd ki a kérdést!


Oda-vissza 3 hét csak az utazás? És mennyi időt töltenél ott? 2 napot?


Mondjuk én a vízbe fulladást tartom rosszabbnak, inkább repülnék, de hát nem vagyunk egyformák.

2018. nov. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Emberi tulajdonságok kategória

Mert a félelmem miatt utazok így

2018. nov. 11. 08:57
 3/14 A kérdező kommentje:
De köszönöm a választ
2018. nov. 11. 08:57
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Jó nagy marhaság lenne. Egyrészt drágább, másrészt ha a hajón rád jön a tengeribetegség, akkor életre szóló traumát szerzel vele, mert ott nincs lehetőséged azt mondani, hogy bocs, leszállok. Több mint 1 hétig fogsz szenvedni, vagy leszedálva feküdni. A lehető legrosszabb megoldás a hajózás egy ilyen szorongó ember számára.
2018. nov. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért pont Barcelonából? Barcelona a földközi tengeren van azt tudod?


Rengeteg tengerjáró utasszállíto hajonak van europából amerikába utja. Ezek a transatlantik utak. Pl hamburgból is indul, de tuti hollandoktól vagy angoloktól is van.

2018. nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Az a 8-11 órás repülőút sokkal kibírhatóbb, mint az 1 hét hajózás. (kényelmesen ülsz, alszol, kajálsz, vagy 4 filmet megnézel és hopp ott is vagy.)

Ne félj a repüléstől, még egy gép sem maradt a levegőben :D

2018. nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Nagy hulyeseg lenne

Dragabb is, tovabb is tart.

2018. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Már a barcelonai buszúton megbánnád, hogy elindultál, nemhogy a hosszú hajóúton. Egyszerűen a repülés, a maga összes kényelmetlenségével együtt a lehető legjobb megoldás. És ha pszichológiai okokból nem tudsz repülni, azzal teszed a legjobbat magaddal, ha az amerikai utazást tekinted célkitűzésnek és szakember segítségével kuzdod le a félelmedet. Baromi jó lesz utána, mert erőt ad más változtatásokhoz is.
2018. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat, hasznosak voltak, rendesek vagytok! :)
2018. nov. 11. 20:35
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is félek a repüléstől, de ilyen hosszú útra inkább a repülést választom. Mi a férjemmel egyszer elmentünk 1 hétre egy hajóúti nyaralásra. Hajon volt a szállás, és mindig kikötöttünk egy adott városban. Meglepő volt, hogy a hatalmas hajókon szinte érezni sem lehetett, hogy megy a hajó, igaz este, éjszaka inkább alszik az ember. De volt 2 nap amikor vihar volt, és akkor a nagy hajót is úgy dobálta a hullám mintha papírból lenne. Borzalmas volt.

Mivel én is félek a repüléstől, én a következőt szoktam csinálni. Felszállás előtt beveszek a valeriana relaxot. Amint leültem a helyemre, máris elkezdtem zenét hallgatni,és aludni. Így elég jó a repülés.

2018. nov. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!