Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hova érdemes kb.2 hétre...

Hova érdemes kb.2 hétre elutazni az Egyesült Államokban?

Figyelt kérdés

A keleti parton leszek, tehát valószínűleg most nem esedékes a nyugati oldal. :( De két hét alatt bele sem férne, tehát főként a keleti parton, kb. 1000 dollárral hova érdemes utazni két hétre? Repjegy, szállás külön pénz, ez az 1000 dollár csak az utazásra van szánva, viszont tudom, hogy még így sem sok, szóval valami budget utazásra gondoltam.

Legfőképpen New York érdekelne, de gondoltam hátha itt vannak jó ötletek, így másra is nyitott vagyok.

Előre is köszönök minden érdemleges választ!



2018. dec. 20. 18:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, és ez idén nyáron lenne esedékes. Augusztus vége fele.
2018. dec. 20. 18:18
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha csak utazásra 1000dollár az nem rossz. Egy repjegy nyáron van 600-700€, de pl március-május között kevesebb ért is kifoghatsz.

NEw Yourk azért jó, mert ott a 2 hét is kevés. Nekem mondjuk egy nyaralásban fontos, hogy ne csak fényképezögépböl lássam ahova megyek, hanem érezzem, és megéljem. vagy is ha úgy van kedvem leüljek egy parkba és élvezzem azt, vagy ha egy érdekességet látok, azt kitudjam élvezni, vagy egy étterembe akár órákat is eltudjak töletni...

2018. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

New York jo otlet mert sok a latnivalo es tomegkozlekedessel elvagy a varosban.

USA legtobb reszen auto nelkul nem boldogulsz.

Mi is tervezzuk hogy New Yorkba megyunk majd egyik evben ha lesz egy kis extra penzem

2018. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 D. Brasco ***** válasza:
95%
Szerintem két hét rettenetesen kevés valamilyen "körutazas" féléhez...nezz ki valami helyet...legyen akkor mondjuk new york es kornyeke aztan ott nezz szét!Igazabol meg azt sem fogod tudni teljesen felfedezni ennyi idő alatt!
2018. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Ja, 2 het es 1000 dollarbol, ha mar eleve erdekel, NYC lesz a tokeletes uticel.
2018. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Idén már nincs nyár xD
2018. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azt hiszem meggyőztetek, hogy hova menjek akkor. :)

És utolsó :DDD

2018. dec. 21. 12:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Alabama, Louisiana
2018. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, esetleg kicsit kifejtenéd, hogy ezeket a helyeket miért érdemes megnézni? :)
2018. dec. 26. 12:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi úgy tervezzük, hogy New Yorkba repülünk. Eltöltünk ott 3-4 napot, aztán tovább Washingtonba. Ott is eltöltünk 2-3 napot, majd a rokonaink jelentik a célt Norfolkban. A maradék egy hetet kb. náluk/velük töltjük a környéken.

Határt az szabhat a terveknek, hogy utánanéztünk nagyjából mennyibe kerül a szállás és a repülés a városok között és még úgy is brutál, ha Washingtonba már esetleg eljönnek értünk. Első fejszámolásra 1 millió alatt nem jövünk ki két főre 2 hétre.

2019. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!