Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Valaki utazott már hajóval...

Valaki utazott már hajóval Európából az Egyesült Államokba?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor melyik társaságnál, és mennyi ideig tartott az út?

2019. jan. 6. 22:21
 1/7 anonim válasza:
71%
Kolombusz igen, de a vikingek 500 évvel megelőzték.
2019. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

ùgy tudom nincs direkt erre hajó járat. de lehet tévedek.

Olyan viszont van, hogy Európában elkészitenek egy hajót, olyan nagy óceánjáróra gondolok, amit aztán Amerikába akarnak majd használni és erre az útra adnak el jegyeket, hogy ne legyen kész ráfizetés. Crossing-nak hivják és kb két hétig tart az út, ami lehet elég unalmas, mivel nem áll meg sehol.

2019. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak olyan úton voltam hogy floridába utaztunk ki repülővel, és úgy 12 napos disney hajón voltunk. Ez így izgibb volt.
2019. jan. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, közben megtaláltam:

Transzatlanti utakat a Cunard vállal. 7 nap alatt ér Southamptonból New Yorkba.

2019. jan. 7. 00:57
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Igen, pl. Jack Dawson. De megszívta, mert a Titanic elsüllyedt, ő meg belefagyott a vízbe.
2019. jan. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 D. Brasco ***** válasza:
4%
Ugyan ez nem valasz a kerdesedre de a mai repjegy árak szerintem eleve labdába nem rúg a hajós út....tekintve hogy az ára többszöröse a repjegynek és cserébe még tetü lassú is meg egy dögunalom az egesz.......persze ha a facebookon a hajón lévő medence melletti nyugágyon a bárból vett koktélt iszogatva akarsz szelfit posztolni,mert ez a legfontosabb meg a rongyrázás akkor tökéletes választás!
2019. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1642 telén, de félúton meghaltam skorbutban.
2019. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!