Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Legjobb repülési opciók?

Legjobb repülési opciók?

Figyelt kérdés
Az Egyesült Államok nyugati partjára szeretnék a nyáron menni, annak is az északibb részére inkább. Konkrét város nincsen, csak annyi hogy július, augusztusban lenne megfelelő. Milyen légitársasággal érdemes mennem? Hol a legjobb átszállni?

2019. jan. 10. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

en a nyugati parton elek es az expedia vagy a onetravel oldalakon szoktam jegyeket nezni

ha megvan a kivalasztott jarat, megnezheted kozvetlen a legitarsasag oldalan ugyanannak a jegynek az arat, de en eddig mindig az expedian vagy a masikon fizettem ki a jegyet, mert a legitarsasag mindig dragabb volt

egyetlen egyszer vettem kozvetlen a legitarsasag oldalan, az tavaly volt, a norveg jarat a kereso oldalakon es a legitarsasag oldalan is ugyannyiba kerult


kozvetlen jarat nincs, minimum egyszer at kell szalnod

erdemes nem USAn belul atszallni, ugyanis ha pl. Budapest New York San Francisco jegyed van, amikor eloszor belepsz az orszagba (ebben az esetben NY), akkor fel kell venned a borondot, arrebb vinni par metert es egy masik szalagra leadni

ez korulmenyes lehet, ezert barmelyik europai orszagi atszallast valassz es a borondod az uticelodig fog utazni


arra keszulj, hogy nyaron a legdragabbak a jegyek

nyari jegyeket mar most tudsz nezni es venni, hiaba veszed meg sok sok honappal elotte, egy bizonyos osszeg ala sose fog menni a jegy :(

2019. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a kimerítő választ :)

Ezeket az oldalakat majd megnézem

A Norwegian-t én is néztem visszafelé valószínűleg azzal is jövök, de odafelé eléggé drágának tűnik a többi járathoz kepest. De ezeket már én is néztem hogy nyáron a legdrágább meg nincs közvetlen :/

Úgyhogy most egyenlőre a legjobb ajánlatra vadászok

2019. jan. 11. 00:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Amiket az első írt, az nagyon jó összefoglalás, én még annyival egészíteném ki, hogy google fligtsnál is például be tudsz állítani alertet, hogy kapj emailt, ha változik a kiszemelt időszakban az ár.

Így ha mondjuk valamelyik cég akciózik és nem veszed észre, nem maradsz le róla, az emailes értesítésnek köszönhetően.

2019. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

a helyedben végignézném a kayak explore vagy a google flight search eredményeit több nyugat-európai nagyvárosból.

Barcelonából, Párizsból, Londonból 200 Euór közt meg lehet járni retúrban. Néha Bécs is jó, de nyáron ez kb 300 ueró.

2019. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Bocsánat az off-ért, de tényleg láttál 300 euroert járatot valami europai városból Los Angelesbe?? Én minden évben utazok, igaz télen szoktam, idén úgy esett, hogy augusztus elején tudok menni, de horroráron találtam repjegyeket, kb 200.000körül. :/
2019. jan. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarok mélyen a lelkedbe mászni kedves 5-ös válaszoló, de eléggé rtelmesen laírtam, hogyan találsz olcsó repülőjegyet. Olvasnicsak tudsz.

Jelenleg Bécs - Los Angeles 260 euró. De esküszöm elharapom a nyelvem és többet nem segítek.

2019. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-os vagyok! Tudok olvasni termeszetesen, repjegyet is tudok keresni, azert kerdeztem ra, mert nincs 260 euroert Becs-Lax, de tovabb megyek, 300 is nagyon keves a myari idoszakra, 650dollar ALATT nincs repjegy (ami ugye kb 580euro) ha nem retur arat irtal (bar allitasod szerint igen) akkor is keves a 260 euro. Nem kell segitened, koszonom..foleg nem ilyen stilusban. Azert kerdeztem ra, mert egyertelmu, hogy lehetetlen ilyen aron talalni.
2019. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, de tenyleg lehet talalni pl. marciusban 282 Euroert Becsbol LA-be es vissza repulojegyet

Sosem gondoltam volna.....

[link]

2019. febr. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!