Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mexikóba be lehet vinni...

Mexikóba be lehet vinni csokit, cukorkát vagy sós rágcsálnivalót?

Figyelt kérdés

Mindenfélét lehet olvasni a Mexikói vámszabályokról, de egyértelműen nem lehet eldönteni, hogy mi igaz, mert ellentmondanak egymásnak. Valahol azt írják, hogy semmiféle élelmiszer nem vihető be, valahol meg azt hogy a sertéshús nem, de a bolti csomagolású egyéb élelmiszerek igen. Most mi az igazság?

Azt tudom, hogy a határon szúrópróba szerűen ellenőriznek, de azt nem hogy mi lehet problémás és mi nem.

Csokoládét, édességet, sós rágcsát be lehet vinni vagy sem?


2019. jan. 21. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

'Csokoládét, édességet, sós rágcsát be lehet vinni vagy sem?'


Es ha igen, akkor nyaralasra itthonrol viszed a nasikakat, ragcsat, cukorkat? Az megvan, hogy ott mindent olcsobban megkapsz?

2019. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Rántotthúsos zsömlét is vihetsz meg citrompótlós teát.
2019. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Ne felejtsd otthon a pörköltet a nokedlivel.


Mi a búbánatos khmmmm-ért akarsz külföldre utazni, ha kizárólag magyar cuccot akarsz enni? Maradj otthon!


Egyébként a mexikói rágcsák sokkal finomabbak, olcsóbbak, változatosabbak...csak szólok.

2019. jan. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves, jóindulatú, magyar mentalítást hűen tükröző válaszokat.

Nem viccből kérdeztem, hanem azért, mert nem ehetek akármit, és amiket itthonról vinnék, azokról biztosan tudom, hogy nem lesz bajom tőle, míg külföldön már sokszor ért kellemetlen meglepetés. Ettől függetlenül nem kívánom senkinek, hogy gyomorproblémái és ételallergiája legyen és hogy ne tudja, mely ételek mit válthatnak ki belőle.

2019. jan. 22. 09:43
 5/8 anonim ***** válasza:

A feladott bőröndbe tedd a zömét. Nem fog fegyvernek, veszélyes tárgynak tűnni a becsekkolásnál, után meg te nyúlsz hozzá legközelebb a szállodában.

Egyébként jellemzően fehérjékre és speciális, vallási okból szokott tilalom lenni, nem véletlenül.

2019. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
barmit vihetsz, en vittem rud szalamit, halkonzervet, lekvart stb.
2019. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Szia, rossz hírem van a számodra. Mi a napokban jöttünk meg onnan és a vámos MINDEN ÉLELMISZERT el kobzott! Még a repülőről elhozott szendvicset is!!!!

Kérdeztük miért teszi amire azt mondta: illegál.


De szeritem ha van 250 ezer forintod repcsijegyre akkor legyel arra is hogy a kajáidat ott veszed meg. És te ne osszad ki azokat akik megmondják amikor paraszt vagy. Mert én is azt gondolom!!!!

2019. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

"be lehet vinni csokit, cukorkát vagy sós rágcsálnivalót?"

A kerdes szerint nem etelallergiad van, hanem kronikus szarragosdi vagy.

De semmi baj.

2019. jan. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!