Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Los Angelesben szeretnék a...

Los Angelesben szeretnék a nyáron 10-12 napra autót bérelni. Előre ki tudom fizetni normál debit kártyával?

Figyelt kérdés

2019. febr. 1. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A debitkartyakat odaat kb. felejtsd el.
2019. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Cegtol fugg. Az Enterprise es a Hertz el szokta fogadni az interneten keresztul, a kisebb cegek nem szoktak, ha dombornyomott, ha nem.

Ugy altalaban, itt nem nagyon szeretik a debit kartyakat, tehat vasarlaskor is keszulj fel arra, hogy sok helyen visszautasitjak majd.

Keszpenzes fizeteskor sok helyen a 20 dollaros bankjegy, amit legnagyobb cimletkent elfogadnak, erre is keszulj fel.

A legolcsobb, ha dombornyomott credit kartyaval indulsz utnak, mert a vasarlaskor-fizeteskor nem szamitanak fel valtasi dijat, es, mert mindenhol elfogadjak a MasterCard es Visa kartyakat. A keszpenzfizetest ha csak lehet, felejtsd el a debitkartyaval egyutt.

2019. febr. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor igényelnem kell eg hitelkártyát a nyaralás idejére? (Utána le tudom mondani egyből? Nem nagyon vagyok képben bankügyekben. Folyószámlám az otp-nél van)
2019. febr. 2. 01:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Eleve az autóbérlés olyan üzletág, ahol sok kellemetlenség érheti az embert hitelkártya nélkül. Nem mindenhol lehetetlen betéti kártyával foglalni és fizetni, csak baromi rossz, ha az amúgy nyaralásra szánt összeget blokkolják a kártyádon akár hetekig - míg a hitelkártya esetén ugye marad még mozgástered (a hitelkereted erejéig). Igazából ha ekkora útra készülsz, egy párezer forintos plusz kártyadíj nem olyan nagy tétel - viszont utána hiába mondod le, a kártyadíjat jó eséllyel évente vonják le.
2019. febr. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha lemondom, akkor miért vonják a kártyadíjat?
2019. febr. 3. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Autót hitelkártya nélkül esélytelen foglalno a világ lényegében bármely szegletében.

Nem tudom hány éves vagy, hogy nem jöttél rá a hitelkrátya zsenialitására, nevezetesen az értelmes embereknek pénzt termel az, ami a butáknak pénzt visz, de ez innentől iskolafüggő.

Ajánlom a hitelkártya szabályzatok elolvasását, abból látni fogod, hogyan kell elmondani őket és mit kapsz vissza. De mint említettem, ez innentől inelligencia kérdése.

2019. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!