Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Elutasíthatják az ESTA vízum...

Elutasíthatják az ESTA vízum kérelmemet, ha 17 évvel ezelőtt egyszer elutasították egy USA túrista vízum kérelmemet?

Figyelt kérdés

2002-ben elutasították a vízumkerelmezesem,


2005-ben viszont a munkavállalási vízumot megkaptam és legálisan 3-honapot éltem és dolgoztam diákmunkásként.


Most 2019-ben újra mennek az államokba és nem tudom hogy bevalljam-e az ESTA kerelmkor az első elutasításom, vagy sem. Vélemény?



#USA vízum #ESTA vízum #Vízum elutasítás
2019. febr. 14. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudom hogy bevalljam-e az ESTA kerelmkor az első elutasításom, vagy sem"


Ők nem tőled fognak értesülni vagy nem értesülni erről. Már megvagy nekik egy adatbázisban régóta. Tulajdonképpen csak a becsületességedet tesztelik a kérdéssel. És ha hazudsz, akkor egyértelműen elutasítanak majd.

2019. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igencsak csodálkoznék, ha ezt a 2002-es infót nem tartalmazná a hatóságok valamelyik adatbázisa. Még ha 1902-ben történt volna, akkor talán lehetne ezzel trükközni, de így?
2019. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

meg veletlenul se hazudj

most olvastam FB csoportban hasonlo kerdest, illetonek tizenhuszon eve elutasitottak a vizumat, most kert egy ESTA-t, az elutasitast bevalotta, az ESTAt megkapta, 2 honap mulva utazik


mindenkepp legyel oszinte az ESTA-n

2019. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valld be mindenképp. Ugyanis ha eltussolod, akkor biztosan megkapod az estat, de hazigság miatt nem fognak beengedni az országba. Ha bevallod, akkor is nagy eséllyel kapsz estst és be is engednek hisz több mint 10 éve volt
2019. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 D. Brasco ***** válasza:
100%
Nyugodt legyel hogy az illetekes hivatal minden tud rólad!Így ha már egy ilyen egyszerű kérdésnél kamuzol tuti elutasítanak.....vagy ha nem akkor még jobban megszivatnak,mert megadjak az estat csak majd amikor megerkeztel nem engednek be,hanem felraknak az első hazafele tarto jaratra!
2019. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Be kell vallani, de nagyon valószínű, hogy megkapod az ESTA-t, ha meg elutasítanak, akkor utána a turistavízumot a nagykövetségen.


Ha három évvel az elutasítás után kaptál vízumot, ráadásul munkavállalási vízumot, az magáért beszél. Nem vagy tiltólistán illetve a 2002-es ügy már akkor sem volt ok az elutasításra, hát még most.

Csak megszegni nem szabad a szabályokat.

2019. febr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat mindenkinek.


MA reggel elküldtem a kérelmem és bejelentettem mindent amit kértek, semmit sem eltitkolva. Még a napra pontos dátumot is kikerestem mikor volt az elutasításom, mert ezt is kérdezték.

Majd még referálok az eredményről.

2019. febr. 15. 08:48
 8/11 A kérdező kommentje:
Minden fennakadás nélkül jóváhagyták a kérelmem. :-)
2019. febr. 17. 18:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Gratula!
2019. febr. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért utasították el anno?
2019. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!