Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyivel lassabb az élet...

Mennyivel lassabb az élet Calgaryban, Torontohoz és Vancouverhez képest?

Figyelt kérdés
Mik a legnagyobb különbségek a 3 város között?

2019. febr. 16. 03:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt [link] olvasd el arról hogy milyen Calgary-ban élni.


Vancouver és Toronto között az a különbség, hogy itt (én Vancouverben élek) ha leesik két centi hó, meghal a város, mert évente van 1-2 havas nap, Torontóban meg építettek egy második belvárost a föld alá, mert a francnak van kedve kimenni télen :D Hát én abból nem kérek, nem vagyok én jegesmedve. Itt viszont sokat esik, ez kevéssé zavar -- de szerencsére ez nem London (UK) ahol úgy esik hónapokig télen hogy nem látod a napot negyed évig, itt mindig van napsütéses nap is, most hétvégére is ígérik. Egyébként mindkét város borzalmasan magas ingatlanárakkal kecsegtet cserébe több "hol legjobb élni" listán egymást váltják az első helyen.

2019. febr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!