Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában havi 10-20 ezer...

Amerikában havi 10-20 ezer dollár milyen életszínvonalra elegendő?

Figyelt kérdés
Miami és Los Angeles érdekelne elsősorban.

2019. febr. 19. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Pár hete olvastam, hogy 2017-ben egy FBI ügynök ÉVI fizetése volt átlag 50 - 70 ezer dollár.


Ez alapján...

2019. febr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én múlt héten csináltam meg az adóbevallást. New York, full time munka a JFK-n az egyik légitársaságnál. 40 ezer volt az éves fizetésem tavaly.
2019. febr. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Merjünk nagyot álmodni" - mondta a kérdező :D

Ja, nem Ő mondta... - na mindegy... :-)

2019. febr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%

Ennyi penzbol luxusban lehet elni.

En most csinaltam meg az adobevallasomat a heten es 20.000et kerestem egesz evben tavaly.

Atlag ember 40-50 ezer korul keres evente, en az atlag alatt vagyok ezek szerint.

Ahhoz hogy havi 10-20 ezret keress LA-ban ahhoz valami ceg elnokenek, alelokenek kell lenned vagy valami fomernoknek.

2019. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Havi 10-20 ezer arra eleg, hogy soha tobbet ne kelljen dolgozni, tudsz belole adakozni, mindenfele hobbit felvenni (repules, motorozas, vitorlazas, stb) es meg a lakhatasra is boven marad. Ennyi penzbol meg a rokonaidat is ki tudod hivni latogatoba es evente tobbx hazarepulsz ilyen-olyan bulikra, szulinapokra, business osztalyon! Marad meg kulonbozo befektetesekre is.


Ha fizetesbol jonne be az a havi 10-20, akkor ahhoz valami extrem allas kell.

A fonokom 10et keres egy honapban (vagyis $9,999 - adozas miatt direkt nem 10) es sajat cege van LA-ben mar vagy 30 eve meg egy alkalmazottja.

2019. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kerdesre: ez mar Amerikaban is egy felso, max kozep-felso osztalyi elezszinvonal.

Ennyit keres a legtobb orvos, fogtechnikus, stb.

Luxusapartman berles vagy villa+ (New York SFO es LAX kivetelevel) plusz egy uj kozep-felsokategorias auto leasingelese.

Hetente tobbszor etteremben etkezes

Hazautazas evente sokszor business vagy elsoosztalyon

Stb

Tehat nagyon jol ki lehet jonni belole

2021. nov. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!