Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Járt már valaki Acapulcóban...

Járt már valaki Acapulcóban (Mexikó)? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

A családom és én mindig szerettük a mexikói filmsorozatokat. Főleg, hogy legtöbbször Acapulcóban játszodtak. Egyszerűen ott imádtuk ezt a várost már. Gyönyörű volt az emberek kedvesek legyen az szegény vagy gazdag. És az egész városból olyan boldogság sugárzik. Sajnos olvastuk milyen rossz a közbiztonság egész mexikóban. Acapulcóban is. A családunk már 2 éve szorgalmasan gyűjt egy acapulcói útra. Nyílván egy belvárosi 4-5 csillagos szállodában szeretnénk megszállni amiben valószínűleg biztonságban leszünk.

De így is félünk picit, mert annyi gyilkosságot és drogügyet hallani afelöl.


2019. febr. 20. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

"A családom és én mindig szerettük a mexikói filmsorozatokat. Főleg, hogy legtöbbször Acapulcóban játszodtak. Egyszerűen ott imádtuk ezt a várost már. Gyönyörű volt az emberek kedvesek legyen az szegény vagy gazdag. És az egész városból olyan boldogság sugárzik. Sajnos olvastuk milyen rossz a közbiztonság egész mexikóban. Acapulcóban is"


Gyönyörű volt, az emberek kedvesek...

És az megvan, amikor a főhőst lelövik egy filmben és utána felkel és még fut 3 km-t és legyőzi a gonoszt?

Nem nehéz összerakni, hogy a film és a valóság teljesen más.


Persze, nyilván csodás a környezet, csak aztán ha nem a habos-babos álom képet fogjátok látni, akkor ne legyetek elkenődve, hogy kb. 1 milliót "kidobtatok" a csalódásra.

2019. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%

Nekem is a két amigo a kedvencem. Vicces és mindent elmod Mehikóról.

Épp úgy, mint ahogyan a hülyemagyarok gondolják.

2019. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Gyonyoru varos.

Ahogy mondod, sugarzik belole a boldogsag.


Ott gyilkoltak meg 2016-ban az ocsemet


Jomagam eltem is ott, egeszen odaig.

2019. szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!