Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha csak makogva tudok angolul...

Ha csak makogva tudok angolul beszélni, de van középfokú nyelvvizsgám, akkor feleslges a Campleaders-ben meg külföldi önkéntes programokban gondolkoznom?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy hiába van középfokúm, de évek óta nem beszélgettem angolul (nem volt kivel) és a szókincsem is elég gyér. Valamint önbizalomhiányos vagyok, ami a nyelvben is lehet megmutatkozik, de az emberekkel történő kapcsolattartás is nehezen megy. Ilyen tulajdonságokkal inkább hanyagoljam ezeket a lehetőségeket, mint a CampLeaders? Nagyon cukormázas az egész és semmi rosszat nem írnak róla, ami gyanús. Vagy tényleg csak azok jelentkezését várják, akik perfekt angolból és tuti csúcsszuper vicces stb. személyiségek?

2019. márc. 2. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Felesleges.
2019. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Az ilyen csendben magukban ücsörgős embereket sehol nem látják szívesen. Főleg ilyen jellegű melóknál. Az meg hogy angolod is gyenge, az egyik alapfeltétel hogy legyen egy erős angol nyelvtudásod.
2019. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2: Akkor ezek a programok mégse a písziről, a mókáról/kacagásról és felszínességtől mentes őszinte kapcsolatokról valamint az egyedi élményekről szól, hanem a melóval és elvárásokkal egybekötött jópofizásról/bratyizásról és cukormázba öntött elvárásokról szól? Mert én csak azért mentem volna ki, hogy hátha a nyugati szemlélet miatt kicsit elfogadóbb közösségbe kerülhetek, mint itthon és a nyelvtudás fejlesztése miatt egy kis píszi jellegű életvezetésben részesülhetek. De akkor ezek szerint ezek a programok nem másak, mint a tipikus amcsi redneck "bullying alert" táborozós szervezetek csak európai fiatalokkal, amiket a filmekben lehet látni. Vagy akkor inkább Európában próbálkozzak egy karitatív szervezetnél, ahol tényleg csak az empátiám és segítségnyújtásom számít és esetleg ott is fejlődhet a nyelvtudásom?
2019. márc. 2. 13:36
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

"hanem a melóval és elvárásokkal egybekötött jópofizásról/bratyizásról és cukormázba öntött elvárásokról szól?"


Szivi, van egy rossz hirem, az egesz ELET errol szol. :)


"Mert én csak azért mentem volna ki, hogy hátha a nyugati szemlélet miatt kicsit elfogadóbb közösségbe kerülhetek, mint itthon"


Elarulok egy nagy titkot: konnyebb onmagadon valtoztatni, mint kornyezeteden. Te dontsd el, hogy mit csinalsz e infoval.


"a tipikus amcsi redneck "bullying alert" táborozós szervezetek"


Csak igy tovabb, ha munkaba allsz a szamodra elerheto legalja magyar kft-nel, majd megtapasztalod a tipikus magyar paraszt "bullying alert" munkaltatoi hozzaallast. ;) Szoval duzzogj csak magadban, a vilag nem lesz jobb. Vagy megtanulhatod eljatszani az erett, felnott, szocializalt ember szerepet.

2019. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Szivi, van egy rossz hirem, az egesz ELET errol szol. :)"


Én most az USA-ról beszéltem, ahol (elvileg) toleránsabbak az emberek pl. a mozgássérültekkel, melegekkel stb. mint Mo.-on. De lehet akkor óriásit tévedek és az USA mégsem annyira píszi, hogy elfogadjon akármilyen beállítottságú embert, mint mondjuk Svédország vagy Németország.

2019. márc. 2. 15:03
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

#3

Te félreértetted ezt az egészet. Te ott nem mint táborozó autista gyerek leszel jelen aki nyugodtan vagdoshatja az ereit a sarokban, hanem mint a tábort működtető személyzet. Eleve ha a legalja melót végzed az angol akkor is kell, mert ha mondják hogy eldugult a budi x-y helyen meg kell értened odamenni megcsinálni és napi szinten kapcsolatban leszel emberekkel meg a táborozókkal, ami egy nyitott személyiséget feltételez.

2019. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Az USA egésze messze nem piszi....vannak helyek ahol igen, mint LA, SF, de a nagy többség nem az egyáltalán. A demokrata média többség próbálja ráeröltetni ezt csak.
2019. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

"Én most az USA-ról beszéltem, ahol (elvileg) toleránsabbak az emberek pl. a mozgássérültekkel, melegekkel stb. mint Mo.-on."


Te nem mozgasserult, vagy meleg vagy (mondjuk ha fiukent irod mindezt, akkor valoszinuleg az is vagy, de nincs koze a kerdeshez), te egy duzzogo kis csira vagy, ennek fogsz minosulni, barmerre utazol,

2019. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

" Én most az USA-ról beszéltem, ahol (elvileg) toleránsabbak az emberek pl. a mozgássérültekkel, melegekkel stb. mint Mo.-on"


L.A-ban élek, és még elméletileg sem toleránsak itt a helyiek. Hidd el nekem, hogy sok helyen nyíltabban ellenkeznek mint otthon. Itt kint még ma is vannak olyan helyek ahol a rendőrök élvezettel szívatnak meg feketéket, vagy melegeket. Van olyan klub ahová be sem engedik őket. Mehet panaszkodni ahová akar, kiröhögik. Angliában éltem előtte, na ott szó szerint lenyomják az ember torkán, hogy ha tetszik ha nem toleránsnak kell lenni. Egyesült Államok nem ennyire veszi komolyan.

2019. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Napsi2019 válasza:
12%
Ha bárhová el akarsz menni tábori személyzetnek, nem lehetsz extrovertált, neked kell életet vinned a fizető vendégek életébe. Szóval ne nagyon indulj neki ennek...
2019. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!