Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mik a tapasztalatok az átszáll...

Mik a tapasztalatok az átszállással, repülőúttal?

Figyelt kérdés

1. Mik a tapasztalatok pl.(átszállás, várakozás, repülés)stb.

2. Kb. Hány órás a repülőút Budapestről Miamiba- FL ?

3. Mennyivel hamarabb érdemes lefoglalni a jegyeket?

4. Az hogy lehet hogy eddig csak olyat találtam ami 2 átszállásos?

5. Előny, ha a külföldi rokon meghívót készít a kiutazók számára ?


Tapasztalatok, aki esetleg már volt ilyen hosszú úton?



2019. márc. 14. 06:24
 1/4 anonim ***** válasza:

"1. Mik a tapasztalatok pl.(átszállás, várakozás, repülés)stb."

Semmi extra, csak a szokásos

"2. Kb. Hány órás a repülőút Budapestről Miamiba- FL ?"

Mivel nincs közvetlen járat eléggé változó.

"3. Mennyivel hamarabb érdemes lefoglalni a jegyeket?"

Változó, de 2-3 hónappal általában akadnak jó ajánlatok.

"4. Az hogy lehet hogy eddig csak olyat találtam ami 2 átszállásos?"

Nem tudom hogy kerestél rá, de egy átszállással is meg lehet úszni, igaz nem sok az opció mert csak Dublini átszállással lehet, meg ha Bécsből indulsz akkor Dublin és Dösseldorf is játszik.

"5. Előny, ha a külföldi rokon meghívót készít a kiutazók számára ?"

Ha megkapod az ESTA-t kvázi tökmindegy.

2019. márc. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg lehetőség van egy átszállásra: Nürnberg Lufthansa, Varsó Lot, Amsterdam KLM, Lisszabon Tap, Isztambul Turkish...... és még sok más. Épp nemrég próbáltam végig az összeset. A légitársaság saját oldalán keress.
2019. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, nem Nürnberg hanem München. Előző voltam.
2019. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

expedia dot com

baloldalt beallitod, hogy csak olyat mutasson ami 1-stop (1 atszallasos)

ne dolj be az araknak, lehet hogy talalsz olyat, ami nagyon olcso, de ha jobban megnezed az atszallasnal 14+ orak vannak, az gyilkos, olyannal ne utazz

15eve jarok az allamok es BUD kozott, min 2 max 3 oras 'layover'-t (atszallasi idos) utat valasztok, ennyi boven eleg, ami ennel tobb, az csak kinzas

ha talaltal megfelelo jegyet megnezheted kozvetlen a legitarsasag oldalan is, elofordul, hogy olcsobb de nem mindig (en a 15 ev alatt eddig egyetlen egyszer vettem jegyet kozvetlen a tarsasag oldalan, a tobbit mind keresooldalakon vettem)


ESTAval elvileg nyugodtan lehet utazni, ennek ellenere en mindig irok egy 'meghivo' levelet a rokonaimnak/barataimnak

a bevandorlasi tiszt eddig mindig megnezte, kiveve legutobb mikor anyu jott, mondta szereny angoltudasaval, hogy 'vizit maj dotor' es ahogy nyujtotta a levelet a tiszt visszatolta a kezet es pecsetelt az utlevelebe

nem art ha van, max nem nezik meg

2019. márc. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!