Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Lehet hogy egyszerű kérdés de...

Lehet hogy egyszerű kérdés de elég az Egyesült Államokban ennyi?

Figyelt kérdés
Esta-t megigényeltem, megkaptam, és a repjegyet is megvettem, akkor további teendő nincsen az utazással, belépéssel kapcsolatban?

2019. márc. 23. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Legyen nalad bankkartyan kb 1000$-nyi elerheto egyenleg, amivel tudsz venni haza repjegyet, ha megtagadjak a belepest.
2019. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha az utleveled ervenyes, az estat megigenyelted es megkaptad akkor mar csak becsekkolni kell majd indulas elott :) en epp a repteren varom a gepemet los angelesben :)
2019. márc. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
utleveled utazasod datumatol szamitva meg 6 honapig legyen ervenyes!
2019. márc. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Okés, köszi mindenki :)
2019. márc. 24. 15:51
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
#3-nak ne higyj, hülyeséget beszél. Persze mindig az ilyeneket pontozzák fel 100%-ra ;)
2019. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Rakjuk rendbe a hat hónapos szabályt: az alapszabály az, hogy USÁ-ba látogatóknak valóban kell, hogy a kilépéstől számítva hat hónapig még érvényes legyen az útlevelük, csakhogy egy elég hosszú lista van azokról az országokról, amelyek felmentést kapnak ezen szabály alól, és Magyarország rajta van a listán. Ezért van a kavar. Itt a lista: [link]
2019. márc. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ártana, ha lenne szállásfoglalásod is, mert tőlünk mindkét alkalommal kérték a szállás nevét. Nyilván ez nem játszik, ha valakihez vendégségbe mész, de számíts rá, hogy megkérdezik.
2019. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szallas foglalas is kell, mert ha megkerdezik hol fogsz lakni mit mondasz ? Ha meg ismeroshoz mesz nem art egy meghivo level, amiben szerepel hogy amig kint vagy nala fog lakni.
2019. márc. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
*fogsz
2019. márc. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rokonnál fogok lakni, és nyilván tisztában vagyok néhány alapvető információval róla
2019. márc. 29. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!