Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Akik az USA-ban élnek, nektek...

Akik az USA-ban élnek, nektek ezt hogy sikerült elérni?

Figyelt kérdés

Mi a végzettségetek? Házasság útján, vagy hogy sikerült?


Btw. tudom, hogy az utazás nem a legmegfelelőbb kategória, de nem találtam jobbat



2019. márc. 30. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Kimész, lehetőleg nyelvtudâssal, szakmával, kapcsolatokkal, aztán helló.

Millió ismerősöm papír nélkül van kint.

Nem egyet megállított a rendőr aztán semki nem történt.

Nyugdíj, TB fizetve van.

2019. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

#1

Ha vízum nélkül mész ki akkor nem sokáig leszel kint. Ma már össze van kötve az ICE és a rendőrség rendszere így egy egyszerű közúti ellenőrzésnél is lekapcsolnak. Az ESTA-sokra meg kiváltképp rászálltak, ahogy lejár a 90 nap meg vannak számlálva a napjaid.

2019. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

2.


Jól van fiam.

2019. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Látom 1 és 3...okosnak hiszed magad. Né6d csak meg hogy járt székely vegán a nagy arccal vàllalt illegális léttel.....mehet haza
2019. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Annyira szánalmasak vagytok, ahogy minden USA kérdésnél próbáljátok megmagyarázni kétségbeesetten, hogy de nem, de akkor se.

Tökéletesen átjön az irigység :)

Maradjunk annyiban, hogy nekem még egy ismerősöm se jött haza és nem is fog.

Több millióan vannak kint, fogadjátok el!

2019. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Jah persze. Szerintem neked a krumpliföldön túl sincs ismerősöd. Nem hogy az USA-ban. Én kint voltam 6 évet, sok embert ismerek. Csak tavaly fél tucat 10+ éve kint lévő ismerőst toloncoltak haza.
2019. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, hát szinte gondoltam, hogy kint voltál 6 évet és mindenkit hazaküldtek, csak téged nem.

Micsoda meglepetés!

Gyerekes vagy, kár rád az időt pazarolni...

2019. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22:03! Szerintem meg rád kár. Illegálisaknak mindenhol szükülnek a lehetösègei Trump òta. Ma már nem kell bünöznöd hogy toloncoljanak ki. De maradj csak a mesèdnèl. Ki lehet menni illegàlisan persze, de egy euròpai ember mögött nincs egy összetartó közössèg mint mondjuk mexikòiak esetèn.
2019. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
0%

Az első mindent leírt.

A többivel meg ne foglalkozz, minden kérdés alatt ezt művelik, akár holnap reggelig is vitatkozhatnál velük, nem engednek a 21-ből :D

Azt hiszik, hogy azért, mert nekik nem jött be az élet, akkor másnak se!

Múltkor már felsültek ezzel, mert valaki belinkelt egy linket, ami kimutatta, hogy kb csak valódi büntetőeljárás keretében hoztak haza embereket, az is kb 30 fő volt.

Na, szerintem ez mindent elmond.

2019. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

21:30 : mar nem sokaig.

Es legtobb legalis bevandorlo soha nem fogadja el az illegalisokat. Szuletett amerikaiakrol nem beszelve.

2019. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!