Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Észak-Amerika

A kérdés

Hogyan tudok hívást indítani Érdről Torontóba?

Már próbáltam azzal, hogy két 0-t teszek a plusz helyére, de nem csengett ki.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Toronto, Kanada, Érd, tárcsázás külföldre

máj. 15. 18:15  Privát üzenet  

A válaszok

001 az országhívó szám

Majd Toronto körzethívószáma: 416, 647, 437.

De lehet nincs pénz a telefonodon, vagy nem él a szám... Milyen szöveget hallasz?

# 1/10Időpont máj. 15. 18:19 Privát üzenet
... vagy siman le van tiltva a nemzetkozi hivas a vonalon. Sot, az is lehet hogy siman rossz szamot hivsz, kihagysz szamokat, kismillio oka lehet.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont máj. 15. 18:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

„Ezen a számon előfizető nem kapcsolható, kérem ismételje meg hívását később”

# 3/10Időpont máj. 15. 18:27 Privát üzenet

Megszűnt a szám. Vagy elírod. De inkább az első.

Beszéltem már vele ezen a számon?

# 4/10Időpont máj. 15. 18:38 Privát üzenet

Kanadának nem 001 az országkódja, csak 1.

Ha mobilról hívod, a legegyszerűbb, ha beadod neki a számot nemzetközi szabvány formában:

+16479876543

ahol 1 az ország, 647 a Chatr telefontársaság, a többi 7 számjegy pedig a hívószám. Elvileg a + nélkül is megy.

Jobban jársz azonban, ha felteszel a gépedre egy Skype-ot (vagy okostelefonra), befizetsz 10 eurót bankkártyával, és arról kezdeményezel telefonhívást. Sokkal olcsóbb, mint a rabló telefontársaságok. Csak ne felejtsd el lemondani az előfizetést, mert a Skype stikában vonogatni fogja havonta, és nem szól.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont máj. 15. 21:12 Privát üzenet

Utolsó +1 vagy 001.

Ahpgy Magyarország esetében is 0036 vagy +36.

# 6/10Időpont máj. 15. 21:35 Privát üzenet
Azért jelölnek egy telefonszámot 00-val vagy (+)-szal, hogy tudd előre, mit hívsz: 00 a (vonalas) házitelefont jelenti, a + pedig a mobiltelefont.

A válasz 16%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont máj. 16. 16:40 Privát üzenet

"Azért jelölnek egy telefonszámot 00-val vagy (+)-szal, hogy tudd előre, mit hívsz: 00 a (vonalas) házitelefont jelenti, a + pedig a mobiltelefont."

Dehogyis, ez hülyeség. Vagy, vagy...

Nincs ilyen szabály. Van olyan telefon, amin nics is plusz jel.

Ne írj ide baromságot!!

# 8/10Időpont máj. 16. 18:01 Privát üzenet

>> Van olyan telefon, amin nics is plusz jel

A + jel (vagy a 00) nem a telefonon van, hanem a telefonszám előtt :)

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont máj. 17. 11:44 Privát üzenet
Ucso, de parodat ritkitoan hulye vagy.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont máj. 17. 20:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek megéri közvetlen járatokat indítani Budapest és New York illetve Budapest és Chicago között?
Torontóba mennék karácsony körül 15 éves vagyok és még sohasem repültem egyedül és néztem már jegyeket és csak átszállással és hogyan működik az átszállás?
Szeretnek vissza menni kanadaba (torontoba) de mar voltam ott hogyan mehetenek vissza minden megoldas erdekel?
Hogy juthatnék ki Torontoba?
Lenne egy fontos kérdésem. Június 17. én utazná Kanadába, pontosabban torontóba, június 29 vagy 30 a hazautazásom dátuma. Van érvényes útlevelem, de az 2015.11. 03 lejár. Ezzel...
Torontoba fogok menni nyáron, és ez lesz az első nagyobb utazásom ami több időt fog igénybe venni! Aki volt már kint leírná, hogy mit érdemes csinálni abban a 12-14órában?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Észak-Amerika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!