Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi a véleményetek a Camp...

Mi a véleményetek a Camp Leadersről?

Figyelt kérdés
Most nyáron szeretnék kimenni ezzel a lehetőséggel az USAba. Szerintetek egyetem közben nyáron jó e, illetve ha egyedül megy az ember mennyire találja fel magát, mik a feladatok/lakhely, fizetés stb

2019. júl. 8. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Kezdetnek azt, hogy több mint 100 ezer ft önerő kell, és már csak a vízum miatt sem nyár közepén szoktak jelentkezni az emberek...
2019. júl. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam; jövő nyár
2019. júl. 11. 07:35
 3/4 anonim válasza:
Ha még mindig aktuális, nyugodtan írj, én ezen a nyáron voltam kint a Camp Leaders-zel :)
2019. szept. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Ha még nem vágtál bele én javaslom, hogy nézz szét mielőtt aláírsz a Camp Leaders-el. Több szervezet is van és persze mindenhol vannak nagyon jó és nagyon rossz tapasztalatok, de náluk valahogy elég gyakoriak a rossz kommentek a fizu és az ügyintézés, tájékoztatás, stb. kapcsán. Nézd meg a CCUSA és az AmeriCamp oldalát is.

2019. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!