Kezdőoldal » Utazás » Európa » Paralia Katerini jó választás,...

Paralia Katerini jó választás, ha szórakozni, kikapcsolódni a tengerparton, és olcsóbb szállást akar az ember?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy ez egy ilyen hely. Személy szerint utálom a drága és csendes helyeket. Fiatal vagyok, bulizni szeretnék meg kikapcsolódni. Nektek mi a véleményetek erről? Az nem gond ha nincs sok látnivaló, mert hallottam hogy körülötte van. Megéri ez a hely vagy sem?

2019. júl. 26. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire jó választás. Zajos (nem kicsit, nagyon) bulis, és olcsó legalábbis annyira amennyire itthon is olcsó minden. Átlag magyarországi árakkal lehet számolni az üzletekben. A tengerpart arrafelé viszont sajnos nem nyújt nagyobb élményt mint a Balaton idehaza, de ott kétszer-háromszor annyi időt eltölthetsz ugyan abból a pénzből mint itthon a Balcsin.
2019. júl. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jó választás!

Mi tavaly voltunk és ha olyan helyet kerestek szállásnak ami félre esik (mi az Androméda apartmanban voltunk) akkor egyáltalán nem zajos, inkább csendes.

Olcsók az árak nagyrészt, valami nem az. Megéri. A tenger is csodaszép és egész Paralia + mellette Olympic Beach.

2019. júl. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!