Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az horvát tengerben vannak...

Az horvát tengerben vannak capak? Vagy teljesen biztonsagos a strand?

Figyelt kérdés
Nemreg lattam egy videot a neten, hogy capat lattak es nemsokara megyunk Trogirba es rettentoen felek, hogy eppen strandolas kozben osszefutok egy capaval es nemtud a gondolat sem beken hagyni, hogy mi lesz ha mellettem fog uszkalni.. Tenyleg vannak mar a strandon is capak?

#cápa #Horvátország #cápa támadás
2019. júl. 30. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Nyugi. A strandokon kint vannak a tenger felé fordított táblák, hogy

"cápáknak bemenni és fürdőzőket kóstolgatni tilos".

2019. júl. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az Adriába ill. a Földközi tengeren alig van kb. 50-féle cápa, és nem is mindegyik emberevő...

...csak a nagyobbak!

:)


[link]

2019. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
95%
nem kell félned, 100% hogy nem fogsz cápát látni. félnek bemenni a fürdőző emberek közé. de ha esetleg látnál is (amit kötve hiszek) akkor sincs nagy baj, elúszol és békénhagyod. a cápák ritkán támadnak emberre
2019. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Ha mégis jönne egy cápa, majd hivatkozzál neki a 3-as válaszolóra!

:)

2019. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a #3as valaszolonak..a tobbi valaszolo meg no komment.. Nagyon nem vicces foleg hogy panikbeteg is vagyok es feltem az eletemet ugyhogy ehhez nem fuznek semmit.
2019. júl. 30. 11:06
 6/9 hollófernyiges ***** válasza:
100%
2019. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Adrián sem gyakori, a partoknál pláne ritka a cápa, emiatt nem érdemes aggódni.
2019. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm #8 valaszolo😊
2019. júl. 30. 15:27
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Ausztrálián meg Réunionon kívül alig van olyan pontja a világnak, ahol reális eséllyel találkozol emberre veszélyes cápafajjal.
2019. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!