Kezdőoldal » Utazás » Európa » Csernobil, Pripjaty túrát...

Csernobil, Pripjaty túrát keresek 2-3 napos magyar idegenvezetéssel, mert nem beszélek idegen nyelveket és magyar nyelvűt nem találtam. Ismertek olyan embereket, akik szerveznek ilyen túrákat?

Figyelt kérdés
Nem szeretném taglalni az utazás miértjét, nekem ez egy életre szóló utazás lenne.

#Csernobil #Pripjaty #magyar idegenvezető #magyar tolmács
2019. aug. 1. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően akkor vagy egy magyar csoporthoz kell csatlakoznod, vagy vinned tolmácsot, mert helyben csak licensszel rendelkező vezetők vihetnek csoportokat.
2019. aug. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kőbalta22 ***** válasza:
Nincs kínt Magyar vezetés. Keress rá facén az Urbex Hungary elhagyatott helyek nyomában oldalra. Lehet lesz egy szervezett túra.
2019. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Szia!

Mi kb 4 éve jártunk arra saját szervezésbe, csak a legvégén fizettünk a guide-ért aki csak oroszul tudot

t. Jó volt mert minden szavát értettem annyira életrevalóan magyarázott. Ne aggódj te is mindent érteni fogsz!

2019. aug. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!