Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Európa

A kérdés

Hol találok egy listát a Spanyolországba bevihető gyógyszerekről?

Már mindenhol kerestem, angolul, spanyolul egyaránt, de nem találtam. Előre is köszönöm, ha valaki segít.

aug. 13. 17:56  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Illetve lehet, hogy csak tiltott gyógyszerek listája van, de természetesen az is érdekel.

# 1/2Időpont aug. 13. 17:58 Privát üzenet
Kutya nem nezi milyen gyogyszert viszel be.

A válaszíró 22%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont aug. 16. 23:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Utazhatok e Spanyolországba táppénz alatt?
Valencia vagy Sevilla? Ma kitaláltuk, hogy elutaznánk pár napra május 1. környékén, erre a két helyre lenne repülő Spanyolországba.
Május végén mennyire érdemes Spanyolországba menni nyaralni?
Valencia vagy Madrid? Pár napra Spanyolországba repülnénk, melyik helyet javasolnatok kettő közül?
Holnap megyek 2 hetes táborba Spanyolországba, de most nagyon ki vagyok akadva és nincs kedvem. Normális?
Spanyolországba megyek nyaralni egy hétre. Minden ki van fizetve csak étkezésre való pénzt és zsebpénzt kell vinnem. Mennyivel induljak el? Kicsi tanácstalan vagyok, mert ez lesz...

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Európa rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!