Kezdőoldal » Utazás » Európa » Romániába megyek a párommal 5...

Romániába megyek a párommal 5 napra nyaralni azon belül is Kolozsvár és Gyalu környéke. Mit tanácsoltok mennyi pénzt váltsunk be vagy egyáltalán elfogadnak ott még Ft-ot?

Figyelt kérdés
És tudtok ajánlani valami jó helyet, látni valót vagy esetleg mit érdemes kint venni vagy mit nem érdemes!? A válaszokat előre is köszönöm.:)

2019. aug. 14. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Miért fogadnának el forintot. 99 éve Románia része. Max valami lehúzós helyeken, ahol brutál árfolyamon számolnak át.
2019. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legtöbb helyen lehet kártyával fizetni, ezért ne sok pénzt váltsatok. Egyébként ott is válthattok, nem drágább.
2019. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minél kevesebbet, mert ha ellopják, akkor ne legyen sok a károtok.
2019. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%

Szia4

Én azt vettem észre, hogy Európában két ország van ahova csak a fakírok járnak "nyaralni" . Remélem érted az idézőjelet. Szóval erre számíts, ha odamész.

Én a helyedbe Eurüt vinnék.

2019. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
Nem voltam 1értelmű az előbb, románia az egyik hely azok közül, amiktől irtóznék, ha a nyaralás szóval kellene össze raknom.
2019. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kolozsvar kornyeken megannyi szep helyet talalni. Forintot gyakorlatilag barmelyik valutavaltoban elfogadnak es adnak erte roman lejt.
2019. aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kolozsvár nem egy olyan mordori hely, ahogy lefestik itt egyesek, vannak nagyon szép helyek, hegyek a város körül, szép kilátás, erdők, mára már fejlettebb sok Magyarországi nagyvárosnál.
2020. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!