Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol/hogyan ismerkedtél Ukrajná...

Hol/hogyan ismerkedtél Ukrajnában/Moldáviában helyi nőkkel/lányokkal? Könnyű/nehéz manapság barátnőt találni szomszédainknál?

Figyelt kérdés

Mit/miket érdemes kerülni a randevúk alkalmával?


Mit részesítenek eme "keleti" hölgyek előnyben? (Ha van ilyen.)


2019. aug. 23. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

A nyugati faszikra sokan ugranak, nyilván egy jobb, könnyebb élet reményében. Az udvariassággal ki lehet tűnni a helyi csávókhoz képest, viszont elvàrják, hogy kimondottan férfiasan viselkedj. Csak semmi cézársaláta vagy ücsörgés a buszon, ha épp jön egy öreg néni.


Moldovában el fogsz ájulni a helyi vérvonaltól. Minden tiszteletem a magyar lányoké, de ahol 14 és 40 év között a nők 95 szàzalékán jól áll a forrónadrág és fel is veszik, ott azért valami van a levegőben.


Nyilván legkönnyebb a diszkókban, klubokban ismerkedni, de ott sok a helyi båssz-szájba, szóval lehet jobb kivárni a lehetőséget este mondjuk a egy parkban sétálgatva.

2019. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó ha beszéled a helyi nyelvet, vagy legalább kicsit az oroszt. Ha viszont csak a du*as a cél, akkor mindegy, nekik nyugati vagy, előnnyel indulsz
2019. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha töröd az oroszt, le sem tudod majd vakarni őket.

A valódi énjüket pedig majd akkor tudod meg, amikor már haza hoztál egyet és már rajta lesz a jeggyűrű...

2019. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Nekem Ukrajnában van tapasztalatom. Kijevben, Odesszában, Harkivba szoktam járni elég sokat, szeretek ismerkedni. Valamennyire tudok oroszul, nagyra értékelik ha ezzel próbálkozom. Bírják az akcentust. Komoly kapcsolatba nem bonyolódtam eddig, de lehet azt is ki kellene próbálnom.
2019. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!