Kezdőoldal » Utazás » Európa » Pénteken utazom Sévdországba,...

Pénteken utazom Sévdországba, a személyimen a képen teljesen fiatal vagyok és nem nagyon hasonlít rám a kép. Ezzel lehet problémám vagy nem fognak belékötni?

Figyelt kérdés
Bécsből repülünk, a képen hosszú göndör hajam van és 15 éves vagyok. Jelenleg pedig 23 éves vagyok és a hajam is rövid. Mintha más ember lenne a képen.

2019. szept. 6. 19:42
 1/6 anonim válasza:
100%
ha az arcod, a vonásaid annyira nagyon nem változtak akkora talán nem kötnek bele. Ha igen, majd kimagyarázod.
2019. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon nézik. De peched azért lehet.
2019. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond.
2019. szept. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a férjemnek le kellett vágnia a munkahelye miatt a mellkasa közepéig érő szakállát, akkor vegyesek voltak a tapasztalatok a reptéren. Volt, ahol nem érdekelt senkit, volt ahol megállították és sajnálkozásukat fejezték ki, hogy le kellett borotválnia, és volt ahol percekig állt a sor miatta, mert a reptéri ellenőr nem volt benne biztos, hogy ő az. Szóval attól függ kit fogsz ki, de nagy gond biztos nem lesz.
2019. szept. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nagy esély van arra, hogy meg se fogják nézni.
2019. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem minden rendben lesz.
2019. szept. 8. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!