Kezdőoldal » Utazás » Európa » Elképzelhető, hogy jövő év...

Elképzelhető, hogy jövő év májusra még nem lehet foglalni egy szállásra?

Figyelt kérdés
Megadtam a Bookingon a település helyét, gondoltam végig pörgetem azért ott a többi szállást is, ami legjobban erdekelt volna viszont fel sem jött 2020 májusra. Kipróbáltam úgy, hogy beírtam idén októbert és megjelent, rákattintottam, hogy az oldalán átírom jövő májusra a dátumot és azt írta, hogy nincs szabad szoba de van olyan opció, hogy a legközelebbi szabad dátumon foglaljak, viszont azt írta ki, hogy "A szálláshely nem tudja előre megmondani, mikor lesz szabad szobájuk." Ebből gondoltam, hogy ez ilyen előre beállított szöveg és csak még korán van náluk foglalni. Járt már valaki így? Írok este nekik mindenképp azért, hogy kiderüljön mizu, de tapasztalatok jöhetnek azért.
2019. szept. 14. 19:13
 1/5 A kérdező kommentje:
A lényeg lemaradt: Ha nem lenne szabad szoba, akkor is kiszoktak jönni a szállások az adott helyen, csak ott van pirossal, hogy: "Nincs szabad szoba az adott dátumra". Itt meg ugye fel sem jött a keresésnél.
2019. szept. 14. 19:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tavoli időpontra sok szállás nem engedi a foglalást. Érthető okokból
2019. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2019. szept. 15. 14:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi januárra akartunk foglalni egy kinézett szállodában, de nem volt még lehetőség. Aztán pár hete megnyíltak a jövő évi időpontok, úgy hogy lemondtuk a másikat és most foglaltunk.
2019. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is most figyelgetem és majd átfoglalok. :)
2019. szept. 15. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!