Kezdőoldal » Utazás » Európa » Piranban hogyan lehet parkolni...

Piranban hogyan lehet parkolni 6 napra?

Figyelt kérdés
Piranba készülünk és úgy tudom a városba csak engedéjjel lehet behajtani. Hol tudok parkolni és hogyan?
2019. szept. 27. 05:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A város szélén van egy sokemeletes parkolóház, csak ott lehet, fizetős, de nem vészes. Onnan ingyenes buszjárat visz 5 perc alatt a főtérre. A gyönyörű kisvárosban keskenyek és sok helyen lépcsősek az utcák, nem lehet autóval közlekedni. Nagyon szép hely, jó nyaralást!
2019. szept. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk kb. 5-10 perc gyalog is a parkolótól a belváros, ezért nehezen tudom értelmezni ezt a buszos dolgot.
2019. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem is kell értelmezni, gyalog is lehet, de ha akar valaki -mert mondjuk a szálláshoz vinni a bőröndöt nehéz- 10 percenként köröz az ingyen busz
2019. szept. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legnagyobb parkolóház a Fornance. Onnan gyalok vagy ingyen busszal be lehet menni. A város domb részén van egy másik parkoló az Arze.


Azt engedni szokták, hogy a csomoggal behajts a főtérig, s akkor a cuccokat könnyebben be lehet vinni. (Kb 15 percet szoktak.)


Ha nem az óvárosi részen van a szállás, hanem kijebb/feljebb kertvárosi részben, ott pedig sokszor van ingyenes parkoló a szálláshoz.


(Amúgy olyan sikátorokban vannak szállások, hogy oda fizikailag is képtelenség is lenne behajtani 😁)

2019. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ingyenes hely is közel a belvároshoz, elvileg kellene valami parkoló kártya, de nekem még senki nem kérte.
2019. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!