Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti melyik európai országban...

Ti melyik európai országban élnétek legszívesebben?

Figyelt kérdés
2019. okt. 3. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Néhány éve Írországban élek és nagyon szeretek itt élni. Nem itt tervezem leélni az életem, szeretnék majd pár évet Gomera szigetén is élni, illetve Flores szigetén is, utána pedig letelepedni ott, ahol jobban tetszik az élet. Ami késik, nem múlik.
2019. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Itt élnem-halnom kell.
2019. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Németország, mert korrekt, kiszámítható, kellően távolságtartó, de nem totál rideg nép.

Ciprus, mert vidámak, lazák, befogadóak és mindig süt a nap:)

Tudom, eléggé ellentétes.

2019. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Több mint 14 éve élek Angliában, és egyre jobban utálom. Ha egyik napról a másikra elköltözhetnék, úgy hogy azonnal van munkám akkor vagy visszamennék Magyarországra (ott nem kéne albérletet fizetnem ,mert van pesten lakásom ami azóta is üres) vagy Spanyolországba mennék.
2019. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Kinek szúrja a szemét, hogy én itt szeretnék élni?
2019. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Finnországban, mert megfogott a kultúrájuk, tetszik az éghajlat, és sok az erdő :)
2019. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Lengyelországban.
2019. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 subrette ***** válasza:
72%

Svédország nagyon tetszik, de hidegek a telek. Az Adria északi része, Isztria, Szlovén-tengerpart, Trieszt szintén. Vagy a Francia riviéra.

Jól érzem magam közép-Európában, ahova születtem. Jó Magyarország is és jó Ausztria is, ahol most élek. Csak a tenger hiányzik nekem.

2019. okt. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Francia-polinézián. Ez még az EU része és ott legalább jó az idő. De St. Marteen is szóbajöhet.
2019. okt. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Én most Dániában élek és eléggé szeretem. Bár valószínűleg nem itt öregszem meg.


Nekem a végcél Kanada, de mivel az nem európai ország, így a Finnország-Norvégia duó egyikét mondanám következő potenciális helyszínnek. Mindkettő megfogott

2019. okt. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!