Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vannak olyan emberek akiknek...

Vannak olyan emberek akiknek lenne kedve elmenni túrázni?

Figyelt kérdés
Olyan 3-4 fős csoportra gondoltam de persze nem baj ha több vagy kevesebb. Illetve olyan emberekre akiknek nem probléma az alkohol fogyasztás, illetve a hideg jeges túra utak. De persze akármi szóba jöhet. Ha esetleg valaki tud olyan oldalt ahol lehet így ismerkedni úgy a választ köszönöm.
2019. okt. 13. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Én mennék :)

Hány éves vagy?

2019. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon vannak túratárskereső csoportok, de van vonatkozó Index fórum is. Vagy csatlakozz szervezett úthoz, pl a Békatutaj egy jó csapat és cég. Nem gondolom, hogy egy kis disztingvàlt italozás bármely társaságban problémát jelentene, aki meg télen túrázni megy, az valószínűleg sejti, hogy lesz jég meg hó.
2019. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
[link] ;)
2019. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
50%

A turatars.com egy fizetős oldal ráadásul még szar is.

Van egy vagon facebook csoport,ott nezzel szejjel

2019. okt. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Elmész kisebb-nagyobb teljesítmény túrákra, akkor tuti akad előbb utóbb partner, 1-2 fő. Én nem vagyok az az ismerkedős, ha kimegyek akkor alapvetően jobban elvagyok egymagam, de így is akadnak akik hozzám csapódnak, vagy hosszbb túrán én hozzájuk. Olyan is akad akivel többször össze futottam már.

2019. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!