Kezdőoldal » Utazás » Európa » Fiatalon idegen országban?

Fiatalon idegen országban?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. 2 hónapja költöztem Bécsbe,a barátomhoz.Ő dolgozik,magyarokkal. Eddig a lakást újítottuk,rendezkedtünk be.Azonban nekem is el kell lassan kezdenem dolgozni,unalmas itthon egyedül.Szégynlős vagyok,tapasztalatlan,még sosem volt munkahelyem sem,így szeretnék ezen változtatni. A nyelvet nagyon kezdő szinten beszélem. Nehéz munkát találni. Persze munka mellett nyelvet is szeretnék majd tanulni. Esetleg,aki itt él,vagy költözött már idegen országba,milyen lehetőségeim vannak fiatalon? Hogyan kezdjek neki?

2019. okt. 14. 13:20
1 2
 1/16 D. Brasco ***** válasza:
A mekibe mindig keresnek embert sepregetni......
2019. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"Szégynlős vagyok,tapasztalatlan,még sosem volt munkahelyem sem [..] A nyelvet nagyon kezdő szinten beszélem."

Először talán inkább itthon kezdj el keresni, mert a fenti tulajdonságokkal esélytelen, hogy bármilyen munkát találnál külföldön.

2019. okt. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Otthon nem tudok maradni sajnos.
2019. okt. 15. 07:41
 4/16 D. Brasco ***** válasza:
19%
Miert ne tudnál otthon maradni??20evesen minden féle tudás meg tapasztalat illetve pénz nélkül biztosan nagyon fontos külföldre menni csövezni vagy eltartottnak lenni!A karrier ne továbbja..........
2019. okt. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A barátom is kinn dolgozik, a szüleim is itt vannak, ugyan mit csináljak otthon? :) köszi a segítséget minden kedves, okos válaszolónak!
2019. okt. 15. 11:12
 6/16 D. Brasco ***** válasza:
26%
Akkor már csak azt áruld már el,hogy ha neked mindenkid ausztriaban lakik akkor miért ide a gyakorira jössz érdeklödni??miert nem velük egyeztetsz......annyira hihető ez a sztori amit előadsz......
2019. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

kétesélyes a dolog, vagy a szüleid is becsöveztek a barátodhoz (ez bizarr), vagy ők hosszabb ideje vannak kinn, de akkor meg mért nem beszéled a nyelvet?

angolul legalább tudsz?

2019. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

amúgy valamennyire a mekihez is kell nyökögni, a jelentkezési űrlap német, a tulajdonos, akivel beszélsz, valszeg német, a munkatársad, aki közli hogy takarítsd fel a padlót, német.

nézz szét az ilyen "európai munkák nyelvtudás nélkül" fbcsoportokban, ott biztos találsz valami alulfizetett fekete melót, amiből ha mázlid van, a fizetésed nélkül ugyan, de hazaengednek...

2019. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jézusom, a szüleim külön élnek, nem velünk! Apám is olyat dolgozik, ahová nem kell nyelv. A barátom is magyarokkal dolgozik. Valaki történetére vártam, esetleg ha kiköltözött hogyan indult meg, stb, stb. Nem egyesek bugyuta válaszaira. Nem értem, az embereket.. Nem tudtok kedvesek lenni még egy teljesen ismeretlen emberrel sem,gondolom magányosak vagytok,és forrtok az okosságotokban egyesegyedül.
2019. okt. 16. 11:13
 10/16 D. Brasco ***** válasza:
53%
Kis szívem,itt szó nincs arról,hogy nem tudunk kedvesek lenni.....egyszerűen csak az a helyzet,hogy idejöttél,feltettél egy közepesen ostoba kérdést,majd kesöbb kiderült,hogy gyakorlatilag a komplett rokonságod ausztriában lakik,így kerdesed teljesen oka fogyott!De te megis ide jössz érdeklödni vadidegen emberekhez a gyakorin,hogy mégis mit csinálj?Szerintem egyénként paprikás krumplit....az jó lesz....az szeretem.......
2019. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!