Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Dublinba utazok és viszek...

Ha Dublinba utazok és viszek útlevelet, akkor nem kell sorban állnom a személyi ellenőrzésre? Vannak automata kapuk?

Figyelt kérdés
2019. okt. 17. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Lehet én vagyok lemaradva de mi köze az útlevélnek az ellenőrzéséhez? Automatánàl is sorba kell àllnod.
2019. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Konkretan sajnos nem tudok valaszolni, mert nem jartam meg Dublinban, az viszont biztos, hogy mikor legutobb Londonba en szemelyivel utaztam a baratnom pedig a legujabb utlevellel, igy 2 kulon soron haladtunk es ő sokkal hamarabb beert a csomagosztokhoz mint en.
2019. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy megfigyeltem ez attól függ mennyien várnak ellenőrzésre. Ha sokan, akkor működnek a kapuk, ha kevesen, akkor nem.
2019. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt élek, kéthavonta repülök. Vannak kapuk, de sokszor nincsenek nyitva, 11 után pedig mindig lezárják őket, szóval ha alapból késő esti járattal jönnél, akkor nem érdemes. Egyébként még sose vártam 15 percnél többet a rendes sorban sem, elég gyorsan halad.
2019. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dublin azért nem egy Heathrow, nagyon nagy sorokra nem kell számítani, nyugi.
2019. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát azért a dublini reptér forgalma kb duplája a lutoninak például, ahol elég masszív sorok szoktak kialakulni.
2019. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!