Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Európa

A kérdés

Melyik a Fekete-tenger legszebb vidéke? Melyik ország partszakasza a legszebb?

okt. 18. 11:11  Privát üzenet  

A válaszok
D. Brasco nevű felhasználó válasza:

A fekete tengert en minden szempontbol hanyagolnam.ha annyira a környékére kellene mennem akkor is max a törőkök es isztambul meg kornyeke johetne szoba.........de az sem maga a tenger miatt......

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 21%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont okt. 18. 11:48 Privát üzenet
Undormány az egész.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont okt. 18. 12:12 Privát üzenet
Honnan tudhatnánk, hogy neked mi a szép ?

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont okt. 18. 15:13 Privát üzenet

Szerintem a kaukázusi oldalon (Szocsi, Batumi) azért szép a tenger és idegenforgalmilag is felkapott.

Odesszát is szeretem, de nem a tenger miatt, csak maga a város hangulata jó. A román, bolgár rész annyira nem vonz, a török oldalon sosem voltam.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont okt. 18. 15:29 Privát üzenet
Abszolút egyetértek, Batumi környéke nagyon szép és izgalmas is, Ogyessza pedig igen hangulatos város, de a strandja koszos és zsúfolt.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont okt. 18. 16:26 Privát üzenet
Én a bolgár és a török részéből láttam egy-egy szakaszt (Várna és Szozopol között, ilettve a Boszporusztól Siléig). A török oldal volt ezek közül a szebb, de az sem a világ 8. csodája azért, nem ajánlanám kifejezetten.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont okt. 19. 18:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek európában melyik a legszebb és a legélhetőbb ország? Ti hol élnétek szívesen?
Melyik a Balkán országok legszebbje? Melyik a legszebb fovaros? Hol vannak a legkedvesebb emberek es muemlekek?
Melyik a legszebb ország a Baltikumban? (Litvánia, Lettország, Észtország)
Szerintetek melyik a legszebb ország a kontinensünkön?
Melyik a legszebb ország a Balkánon?
Szerintetek melyik a legszebb, legélhetőbb, legbiztonságosabb európai ország? Nem tervezek még külföldre menni, csak érdekel ti hogy gondoljátok.

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Európa rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!