Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi történik ha a szerb határon...

Aki Olvassa Meleg kérdése:

Mi történik ha a szerb határon elkapnak, mert a megengedettnél több dohányt szeretnék áthozni Magyarországra?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, kirándulásra megyünk Szerbiába. Átszeretnék hozni 100g dohányt. Ha az internet nem hazudik csak 17 év felett és maximum 50g-ot szabad áthozni. De én mégis megkockáztatnám hogyha tudom hogy nem lehet belőle nagyobb baj. Szóval ha rájönnek akkor csak elveszik vagy lesz valami egyéb következménye is?
2019. okt. 19. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg is bírságolhatnak.
2019. okt. 19. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megbírságolhatnak, de szerintem ilyen mennyiséggel nem fognak foglalkozni.
2019. okt. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha életem célja lenne, hogy egy Aki Olvassa Meleg nevű 16 éves felhasználó dohányvásárlási projektjét támogassam, de ha ez egyik pakkot odaadod egy osztálytársadnak vagy bárkinek, akkor már jók is vagytok, mert fejenként 50g-nál tartotok.
2019. okt. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Ahhoz gondolkozni kéne,az megy nem megy nekik

2019. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*meg
2019. okt. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudnod kell hogy átt nézik a cuccokat, ez nem olyan mint ha európai országba mennél.
2019. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vámot kell fizetned vagy bírságot vagy elkobozzák vagy mindhárom
2019. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!