Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ciprus, vagy Törökország?

Ciprus, vagy Törökország?

Figyelt kérdés
Hova mennétek a kettő közül inkább nyaralni és miért?
2019. okt. 19. 14:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Törökországtól sugárban okádok. Inkább Ciprus(itt nyilván nem a szakadár török putrira gondolok).
2019. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Megköszönném, ha olyan válaszolna, aki már volt ezeken a helyeken és azt is leírná miért jobb az egyik, mint a másik.
2019. okt. 19. 17:24
 3/18 anonim ***** válasza:
5%
Törökországnak van egy muszlim putri hangulata. Minden sarkon le akarnak húzni, meg én szeretek este nyugodtan mászkálni.
2019. okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Én inkább Ciprust javaslom, mármint a görög részét.

Bár én speciel Törökországban is biztonságban éreztem magam, minden további nélkül sétáltam este 10-kor egyedül is Isztambulban nőként, semmilyen értelemben nem lépett fel támadólag senki velem szemben.

2019. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkettő érdekes, de Törökország már csak méretéből adódóan is többet tud adni. Nyilván annak aki "muszlim putrit" lát benne, nem való, viszont minimális nyitottsággal rettentő jófej emberekkel lehet találkozni, nekem az egyik legjobb utazás közben megismert haverom egy izmiri tanárember, máig tartjuk a kapcsolatot. A konyha meg abszolút világbajnok, szerintem az egyik legjobb és legváltozatosabb a Földön. Ciprus is gazdag kultúrájú hely, nagyon mellélőni nem lehet vele.

Ha főleg fürdés a lényeg, akkor meg tökmindegy, mindkét hely van meleg meg tengerpart, de ezek miatt lehet menni közelebbre is.

2019. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi!

A fürdés a fő szempont egyébként. Lehet, hogy van közelebb is tenger, de ott már voltam, olyan helyre akarok menni, amit még nem láttam.

2019. okt. 19. 19:23
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Ha csak fürdeni szeretnétek akkor javaslom országon belül a Csongrád körös torokot,szerintem egy próbát megér.
2019. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Külföldre megyünk, nem kellenek más ötletek, a kettő közül érdekel valamelyik!
2019. okt. 19. 19:55
 9/18 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlóak a két ország partjai, ha döglés a cél, akkor Törökországban egyszerűbb keríteni 5 csillag all-inclusive helyeket olcsón. Viszont ettől még tessék bejárni kicsit az országot, rettentő izgalmas hely.
2019. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
1-es: te se nagyon jártál még Töörkországban, Isztambul belvárosa tisztább, mint Budapesté...
2019. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!