Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szabadkai piacra mennénk,...

Szabadkai piacra mennénk, mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Leginkább az érdekelne hogy a határ átkelőnél milyen okmányokat kell felmutatni? Meg ha van még valami jó tanács azt is meghallgatom. Köszönöm.
2019. okt. 29. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:

A határon kell a személyiigazolvány, nekünk volt hogy kértek az autó forgalmiját is. Ha az autó tulajdonosa nincs jelen, akkor kell kölcsönről papír. Ha megállít a rendőr vagy baleset ér, kell az autó zöldkártyája.

A piacon szinte mindenhol kell parkolójegyet venni, még akkor is ha az isten háta mögött tudtok megállni. Ha nincs jegy, elszállítják az autót.

Szombati napot nagyon nem ajánlom, annyian vannak hogy a sorok között mozdulni nem lehet, csak lökik az emberek egymást.

Zsebes lopás ellen vigyázni, táskára és pénztárcára nagyon figyelj.

2019. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A személyigazolványt kell bemutatni. Nem tudom, merre élsz, de a röszkei átkelő helyett ajánlanám a tompait, van hogy ott is sokat kell várni, de még akkor is sokkal kevesebbet, mint Röszkén.
2019. okt. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ja és, alkoholos italt tudtommal személyenként (18 év felett) 1 litert lehet áthozni.
2019. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tiszaföldvár-i vagyok.
2019. okt. 29. 10:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Érdemes nem a legforgalmasabb átkelőt választani, több óra is lehet a sorban állás Röszkén.

A piacon nagyon jók a kaják, érdemes ott reggelizni, a ruhák szerintem felejtősek. Vámszabályokra (cigi, szesz) érdemes figyelni.

2019. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tényleg kérnek kölcsönadási szerződést ha nem az én autómmal megyek?
2019. okt. 29. 10:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi már jártunk úgy, hogy röszkén nem a saját autónkkal mentünk, és kérte a határőr.
2019. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!