Kezdőoldal » Utazás » Európa » Foglaltam járatot a wizzair-né...

Foglaltam járatot a wizzair-nél és megcsináltam a beszállókártyát, de új okmányaim vannak. Hogyan módosítsam a beszállókártyát?

Figyelt kérdés

Még mielőtt elutaztam volna kitöltöttem az utasfelvételt az adataimmal es megkaptam a beszállókártyámat, azonban itthon új okmányt (személyigazolvány) kellett készítenem, és így a régit bevonták. A wizzair-nél találtam egy menü pontot, amelyben lehet módosítani az útiokmányokat, így hát azt megcsináltam, de a beszálló kártyám adatait nem módosította. Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám módosítani a beszállókártyámon szereplő adatokat, vagy magát a beszállókártyát?

Köszönöm szépen a segítséget



2019. nov. 1. 02:39
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Ez furcsa, mert a beszállókártyádat utazás előtt, a check in után kapod...
2019. nov. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 Te sem utaztál még repülővel ebben az évezredben...


Kérdező, ha online nem megy, akkor nincs más megoldás, mint felhívni az ügyfélszolgálatot, ami sajnos emeletdíjas. Gondolom Schengeni övezeten kívül utazol?

2019. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Végül nem tudtam megoldani a problémát, így hát a régi beszálló kártyámmal utaztam. Az utazás során nem volt fennakadás, és nem kérdezték meg, hogy miért különböző a beszállókártyán lévő adat (személyi igazolvány) és a kezemben lévő útiokmány; (ami végül útlevél volt)

Köszönöm szépen a segítséget

2019. nov. 4. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk, akármekkora szerencse is neked, nem megnyugtató😂
2019. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A beszállókártyán valójában nincs is rajta se személyi igazolvány se az útlevél száma.....


Online check in esetén magad töltheted le pdf formátumban a beszállókártyát, ami kinyomtatható, és nincsenek rajta az igazolványaid számai.....

2020. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!