Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában 3 hónapos munkaválla...

Angliában 3 hónapos munkavállalás lehetséges?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és jövőre szeretnék nyáron kimenni 2-3 hónapot dolgozni.


Ennyi időre van lehetőség vagy felejtsem el, mert lehetetlen?


Ha van, akkor kb milyen lehetőségek?


Pl könyvesbolti eladói szintű munkák vannak vagy csak mosogatás, pincérkedés ilyesmi?


2019. nov. 6. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne, ha jól tudsz angolul akkor elég sok lehetőséged van,Facebook vannak csoportok inkább ott kérdez rá.
2019. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ismerosom dolgozott rovidebb ideig (asszem 2 honapot) az occsevel egyutt, valami szervezet segitsegevel inteztek es valami mezogazdasagi munkat csinaltak.

amugy kavezok, ettermek tipikusan olyan helyek ahol keresnek csak nyarra is munkaerot. en is egy kavezoban kezdtem mikor kikoltoztem iden nyaron, amig nem volt mas (mostmar van :)

2019. nov. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kint élek Angliában.

Sokan dolgoznak rövid határidőbel. Pl: most is van sok lehetőség az ünnepek miatt.

Nyáron is van akkor meg a szabadságok miatt.

Könyvesboltokban mondjuk nincs, mert ahogy otthon (gondolom) itt kint is aki bekerül, az marad is. De az éttermek, gyárak, eladói munkáknál mindig van lehetőség. Én egy kisebb elektronikai cégnél dolgozom ( hadsereg részére dolgozunk) Nálunk mindig van télen, és nyáron is 3-6 havi munkák.

De ügynökségi dolgozóként bármilyne lehetőséged lehet, csak ne mond meg, hogy csak 3 hónapig akarsz dolgozni. Dolgozol ameddig tudsz, majd kilépsz.

Sokan így csinálják.

2019. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat!


Mindenkinek ment a zöld :)

2019. nov. 8. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:

"itt kint is aki bekerül, az marad is. "


Ezt hogy kell értelmezni? Mi akadályozza meg az embert, hogy három hónap után felmondjon és hazajöjjön? Pláne, hogy valószínűleg próbaidőn belül történne a felmondás.

2019. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gondolom azért, mert ki akarna visszamenni a középkorba, mikor van munkája és lakása Angliában :D
2019. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Időpont ma 21:27-nek.


Értelmezd rendesen amit írtam, éa ne egy részt emelj ki.


Ezt írtam: " Könyvesboltokban mondjuk nincs, mert ahogy otthon (gondolom) itt kint is aki bekerül, az marad is"

Vagy írhattam volna azt is, hogy "nyugdíjas állás"..

Akkor mondjuk, ha olyan munkahelyünk van, ahonnan nem igazán lépnek ki, mondanak fel az ott dolgozók. A könyvesbolti állások igenycsak "nyugis" és élvezhető munkák. Aki megcsíp megy ilyen munkát, az marad is.

Ezért nincs nagyon könyvesbolti, vagy könyvtárosi álláshirdetés. Ha mégis van, akkor arra már megvan az emberke.

Otthon is vannak olyan munkák, állások ahivá ha bejut valaki, nem lép ki ( megteheti ha akarja) de annyira nyugos, annyira megéri, élvezi, hogy marad.

Na így kell értelmezni.

2019. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!