Kezdőoldal » Utazás » Európa » Portugália turista szemmel...

Portugália turista szemmel tényleg viszonylag olcsó hely?

Figyelt kérdés
2019. nov. 7. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mihez hasonlítsd, de Nyugat-Európán belül alapvetően igaz az állítás.
2019. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ott is attól függ hová mész. De ha nekünk akik a balcsin szocializálódtunk nem nagyon érhet meglepetés sehol.
2019. nov. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább átlagos nyugati árfekvés. Portugálián belül Lisszabonban, Sintrában és Sao Miguelen voltam. Szerintem az élelmiszerárak kb. mint Németországban (azaz kicsit drágábbak, mint otthon), étteremben jellemzően fejenként 20-25 eurót költöttünk itallal együtt (de ebben csak egy főétel volt, nem több fogás). Sintrában a belépők azért elég húzósak, plusz 4 főre az Uber jobban megérte, mint a tömegközlekedés.
2019. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

@2 A Balaton egyáltalán nem drága hely a teljesen nonszensz szállásárakat leszámítva.


Portugália sem, ha kikerülöd az egyértelmű turistagettókat, helyi éttermekben nagyjából budapesti árszínvonallal lehet számolni az ország látogatottabb részein, random vidéki helyeken még olcsóbb is.

2019. nov. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!